Spausdinti

Naujienos

2017 04 06 | Naujienos

Padangų pamiškėje palikti nepavyko

Pagunda senas padangas išmesti pamiškėje ar kitoje neleistinoje vietoje kai kuriems žmonėms kyla kone kiekvieną pavasarį. Tiesa, taip besielgiančių mažėja, bet vis dar pasitaiko, nors po to tenka raudonuoti ir viską sutvarkyti.

2017 04 05 | Naujienos

Kompostavimo aikštelė balandį dirbs ir šeštadieniais

Balandis – intensyvaus žemės paruošimo pavasario darbams metas, kai žemė ne tik purenama, bet ir tręšiama. O vienas geriausių pasirinkimų – tręšimui naudoti natūralias trąšas, kompostą.

2017 04 03 | Naujienos

Mainai: už nereikalingas atliekas galima gauti reikalingų trąšų

Už nenaudojamą elektros ir elektroninę įrangą bei žaliąsias atliekas, atvežtas į specialias atliekų surinkimo aikšteles, – nemokamas kompostas.

2017 03 28 | Naujienos

Dėl naujos rinkliavos tvarkos – specialistų klausimai ministerijos atstovams

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro specialistai ir regiono savivaldybių aplinkos apsaugos skyrių darbuotojai susitiko su Aplinkos ministerijos Atliekų departamento atstovais.

2017 03 24 | Naujienos

Kaip tvarkome atliekas ir kiek už tai mokame?

Alytaus regione už komunalinių atliekų tvarkymą vienas namų ūkis pernai mokėjo mažiausiai Lietuvoje. Tai paaiškėjo, išanalizavus visų šalies regionų duomenis apie komunalinių atliekų tvarkymą.

2017 03 23 | Naujienos

Įsigijote nekilnojamojo turto? Praneškite ir rinkliavos administratoriui!

Daugeliui atrodo savaime suprantama, kad įsigijus nekilnojamojo turto, būtina kreiptis į elektros, šilumos, vandens bei kitų komunalinių...

2017 03 23 | Naujienos

Dvinarė rinkliava: kokie iššūkiai laukia ateityje?

Šalies Vyriausybei nusprendus, kad skaičiuojant rinkliavą ar kitas įmokas už komunalinių atliekų tvarkymą, nuo šių metų vidurio turi būti taikoma dvinarė sistema...

2017 03 20 | Naujienos

VIEŠOJO AUKCIONO SKELBIMAS

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną parduoti:

1. Pavadinimas: Kompostas.
2. Pagaminimo metai: 2016 metai...

2017 03 20 | Naujienos

Nepermokėkite už atliekas – rinkliava negali viršyti 1 proc. pajamų!

Skaičiuojant rinkliavos už atliekų tvarkymą dydį, yra taikomos įvairios savivaldybiųpinigai numatytos lengvatos. Tačiau labai svarbu žinoti, kad egzistuoja ir vienas visuotinai priimtas principas: rinkliava ar kitas mokestis už atliekų tvarkymą negali viršyti 1 procento vidutinių metinių šeimos arba vieno gyvenančio asmens pajamų.

2017 03 20 | Naujienos

Europarlamentarai: atliekos iš problemos turi pavirsti ištekliumi

Europos Parlamento nariai pasiūlė įpareigoti ES valstybes pasiekti, kad 2030-aisiais būtų pakartotinai panaudojama arba perdirbama 70 proc. buitinių atliekų, o į sąvartynus būtų išmetama ne daugiau kaip 5 proc. atliekų. Europos Parlamentas (EP) taip pat siekia perpus sumažinti maisto atliekas. Toks siūlymas pateiktas kovo 14 dieną Strasbūre vykusiame Europos Parlamento plenariniame posėdyje.