Spausdinti

„Gazelė“ apdovanojimai

Atnaujinta: 2017-05-10

Sparčiausiai augančių bendrovių – „Gazelių“ - konkursai rengiami Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje ir Baltijos šalyse. „Gazelės“ ženklas laikomas sėkmingai ir skaidriai dirbančios bendrovės simboliu. Lietuvoje šiuos rinkimus nuo 2003 metų organizuoja leidinys „Verslo žinios“ kartu su konkurso partnere Valstybine mokesčių inspekcija. „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. „Verslo žinių“ projekte „Gazelė“ vertinami praėjusių ketverių metų duomenys. Svarbus kriterijus, vertinant įmones, yra skaidrumas ir viešumas: sutikimas viešinti finansinius rezultatus.

Gazelė 2011

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras buvo pripažintas sparčiausiai per paskutinius ketverius metus augusia įmone apskrityje.

Gazelė 2016

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių šalies bendrovių. Šiemet konkurse dalyvavo įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. Įmonės turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonė atitinka šiuos kriterijus, patikrina VMI – projekto partnerė.