Spausdinti

Geriausi APVA partneriai

Atnaujinta: 2017-04-27

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kiekvienais metais apdovanoja geriausius savo partnerius už efektyvų ir rezultatyvų bendradarbiavimą įgyvendinant aplinkosauginius projektus.

APVA apdovanojimai 2012

2012 m. Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras tapo geriausiu praėjusių metų aplinkosauginių projektų vykdytoju atliekų tvarkymo srityje. Aplinkosaugos specialistai geriausius projektų vykdytojus renka atsižvelgdami į daugelį kriterijų: numatytų veiklų įvykdymą, dokumentacijos kokybę, dalinimąsi gerąja praktika ir siūlomus sprendimus. Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras atitiko visus šiuos kriterijus ir buvo į vertintas už pasiektus rezultatus, dalijimąsi gerąja praktika, bendradarbiavimą, proaktyvų požiūrį sudėtingose situacijose.

 

2012 m. APVA Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą taip pat pripažino geriausiu dešimtmečio partneriu įgyvendinant ES remiamus projektus tarp visų regioninių atliekų tvarkymo centrų.

 

APVA apdovanojimai 2015

2015 m. APVA apdovanojo Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą už indėlį įgyvendinus pirmąjį Lietuvoje atliekų rūšiavimo projektą.