Spausdinti

Priekabų atliekoms gabenti nuoma

Atnaujinta: 2018-06-20

Gyventojai, norintys didelių gabaritų atliekas vežti į didelių gabaritų gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikšteles, gali nemokamai gauti automobilio priekabą, skirtą gabenti atliekas. 
 
Priekabos naudojimo sąlygos:
  • Priekaba skirta didelėms ir kitoms atliekoms iki 550 kg.
  • Priekabų yra 3 vnt. ir jos laikomos didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelėse Karjero g. 2, Takniškių k., Alovės sen., Alytaus r. ir Gardino g. 102, Druskininkai.
  • Išsinuomota priekaba atliekas galima vežti  į bet kurią atliekų surinkimo aikštelę, bet grąžinti ją reikia į tą pačią, iš kurios buvo paimta.
  • Išsinuomodamas priekabą, gyventojas su Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro atstovu pasirašys sutartį, kuria įsipareigos grąžinti priekabą nustatytu laiku ir tokios pačios techninės būklės, kokios ją gavo.
  • Priekabos regiono gyventojams nemokamai bus nuomojamas dviem valandoms. Pavėlavus grąžinti laiku kiekviena papildoma valanda kainuos 6 eurus.  
 
Dėl priekabų nuomos iš Druskininkų  aikštelės (Gardino g. 102, Druskininkai) kreiptis telefonu (8 671) 98518. Aikštelės darbo laikas: II-VI 9.00 - 18.00 val., pietų pertrauka 13.00 - 14.00 val.
 
Dėl priekabų nuomos iš Takniškių aikštelės (Karjero g. 2, Takniškių k., Alovės sen., Alytaus r.) kreiptis telefonu (8 315) 50331. Aikštelės darbo laikas: I-VII 8.00 – 20.00.
 
Taip pat galite kreiptis el. paštu info@alytausratc.lt.
 
Visas Alytaus regione esančias didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikšteles rasite čia.