Spausdinti

Naujienos

2021 02 25 | Naujienos

Dėl koronaviruso plitimo keičiame gyventojų aptarnavimo tvarką!

Informuojame, kad dėl COVID-19 viruso grėsmės, atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas ir siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, gyventojai vietinės rinkliavos bei kitais klausimais bus informuojami ir aptarnaujami nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu info@alytausratc.lt bei telefonais 8 (315) 72842 ir 8 (315) 72843.

2021 02 25 | Naujienos

Atliekų tvarkymo centrų asociacija: neklaidinkite – rūšiavimo konteineriai skirti ne tik pakuotėms

Gyventojai, rūšiuodami atliekas, neretai klysta ne tik dėl to, kad nežino, kur kokias atliekas mesti, bet ir dėl to, kad yra klaidinami. Tokią poziciją išsakė  Lietuvos regioninių  atliekų tvarkymo centrų asociacija (LRATC), reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusius teiginius, kad į rūšiavimo konteinerius turėtų būti metamos tik pakuočių atliekos ir makulatūra.

2021 02 24 | Naujienos

Lazdijų rajone keičiasi atliekų vežėjas

Nuo šiol Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje komunalines atliekas išveš UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro šiukšliavežės. Lazdijų rajono savivaldybės tarybos sprendimu, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras šias paslaugas teiks, kol viešojo pirkimo konkurso būdu nepaaiškės naujasis paslaugos teikėjas.

2021 02 23 | Naujienos

Atliekų reikalai: Kada bus galima apsilankyti „Mainukuose“ ?

Taip, nuo kovo mėnesio bus atidaryti rūšiavimo centruose esantys daiktų mainų punktai „Mainukai“. Į juos prašome atnešti jums nereikalingus, bet dar gerus, tolesniam naudojimui tinkamus ar nedidelio remonto reikalaujančius daiktus.

 

2021 02 17 | Naujienos

Atliekų reikalai: Kur mesti stiklainius, indelius, dėžutes su maisto likučiais?

Visus indelius – į pakuočių, maisto likučius - į maisto atliekų konteinerius. Prieš išmetant pakuočių: dėžučių, stiklainių, indelių, butelių švariai išplauti nereikia, tačiau būtina iš jų pašalinti maisto bei skysčių likučius.

Į maisto atliekų konteinerius jokiu būdu negalima mesti stiklainių su uogienėmis, mišrainėmis ar kitais maisto produktais. Šie konteineriai skirti tik maisto bei virtuvės atliekoms.

2021 02 10 | Naujienos

Atliekų išvežimo grafikai derinami su kelių valymo darbais

Dėl apsnigtų, užpustytų, sunkiai pravažiuojamų kelių stringa atliekų surinkimas ir jų išvežimas. Didžiausia problema tai tapo kaimiškose vietose. Jų gyventojai skundžiasi laiku neišvežtomis atliekomis, tačiau to padaryti neįmanoma, nes nėra galimybės prie konteinerių privažiuoti.

Atliekas surenkantys vežėjai kelių nevalo – jų priežiūra rūpinasi savivaldybės.

2021 02 09 | Naujienos

Atliekų reikalai. Kur atsiduria minkšti žaislai ir šventinės širdelės?

Kasmet Valentino dienos proga dovanojama daug širdelių, jomis puoštų minkštų žaislų.

Kur viskas atsiduria vėliau? Kaip ir absoliuti dauguma daiktų – atliekų konteineriuose. Tiesa, širdelėmis puoštų ar šiaip mielai atrodančių žaislų daugelis nesiryžta mesti į konteinerius – palieka juos šalia, vildamiesi, kad kas nors pasiims.

2021 02 05 | Naujienos

Pasikeitė Simno rūšiavimo centro darbo laikas

2021.02.05 - 2021.02.18 dėl techninių nesklandumų nedirbs Simno rūšiavimo centras, todėl gyventojų prašome atliekas pristatyti į kitus rūšiavimo centrus.

2021 02 05 | Naujienos

Kodėl tos konteinerių angos tokios mažos? Kad stabteltume...

Na, o dabar apie konteinerių angas. Tų naujų, modernių atliekų konteinerių angas. Daugeliui jos atrodo per mažos: didelis šiukšlių maišas netelpa, didelės atliekos nelenda. Todėl kažkas, tik, žinoma, ne aš, jas numeta prie konteinerių. Todėl kažkas, tai jau galiu būti ir aš, dėl to supyksta.

2021 02 01 | Naujienos

Pasikūrenę krosnį – nesudeginkite konteinerio

Į kurį konteinerį galima pilti karštus pelenus? Į nė vieną! Juos pirmiausia reikia atvėsinti! Antraip rizikuojate sukelti gaisrą konteineryje ir sudeginti patį konteinerį. Itin aktulau tai yra žiemą, kai šildydami savo namus, žmonės kasdien kūrena krosnis, o išvalę susikaupusius pelenus neša juos į konteinerį.