Spausdinti

Naujienos

2019 04 17 | Naujienos

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2019 m. gegužės 2 d. Alytaus regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

2019 04 15 | Naujienos

Pasiteisinęs eksperimentas: prie atliekų konteinerių vėl budės „reindžeriai“

Pavasaris – visuotinio tvarkymosi metas. Bet neretai pasitaiko, kad tvarkant vieną vietą, pavyzdžiui, savo namus, užteršiama kita, pavyzdžiui – atliekų konteinerių aikštelė, kurioje kai kas vis dar meta bet ką ir bet kaip.
 

2019 04 06 | Naujienos

Negavote mokėjimo už atliekas pranešimo? Pasitikrinkite adresą ir laiškų dėžutę

Kiekvienais metais atliekų turėtojams išsiunčiama tūkstančiai vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimų. Jie turi pasiekti kiekvieną mūsų, bet taip, deja, nebūna – nemaža dalis šių pranešimų grįžta atgal, o vėliau priminimų apie susidariusias skolas sulaukę gyventojai teisinasi negavę pranešimų.

2019 04 06 | Naujienos

Kokia man nauda, jei rūšiuosiu maisto atliekas?

Ne visada mes darome tik tai, kas naudinga. Kartais tenka daryti ir tai, kas reikalinga. O atskirai rinkti maisto atliekas apsimoka net ir finansiškai.
Maisto atliekų konteineriais besinaudojantys Alytaus  miesto individualių namų gyventojai turi galimybę mažiau mokėti už mišrių komunalinių atliekų tvarkymą 

2019 04 05 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną parduoti:

  1. Pavadinimas: Kompostas.
  2. Pagaminimo metai: 2019 metai.
  3. Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolas Nr. K-620, pateikti: www.aratc.lt. 
  4. Kiekis: 200 tonų.

2019 04 01 | Naujienos

Atliekų tvarkymas regione pristatytas Lietuvos ir Lenkijos Seimo nariams

Lietuvos ir Lenkijos parlamentarų delegacijos ne tik išgirdo, bet ir savo akimis pamatė, kaip tvarkomos atliekos Alytaus regione.
„Europoje pripažįstama, kad Lietuva turi dvi sėkmės istorijas. Viena, kad Lietuvoje buvo sukurti regioniniai atliekų tvarkymo centrai.

2019 03 27 | Naujienos

Apie nuolat tobulinamą Alytaus regiono atliekų tvarkymo sistemą ir žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimą – IQ žurnale

Nuo 2019-ųjų Lietuvoje, kaip numato Valstybinis atliekų tvarkymo 2014–2020 m. planas, didžiuosiuose miestuose, kuriuose yra daugiau nei 50 tūkst. gyventojų, maisto atliekos turi būti surenkamos atskirai. 
 

2019 02 28 | Naujienos

Atliekų tvarkymu regione domėjosi svečiai iš tolimos karalystės

Lietuvoje viešintys Kambodžos Karalystės Aplinkos ministerijos ir Nacionalinės darnaus vystymosi komisijos atstovai, besidomintys mūsų šalies patirtimi aplinkosaugos srityje, lankėsi ir Alytaus rajone veikiančiame regiono atliekų tvarkymo technologijų centre. 

2019 02 24 | Naujienos

Už atliekų tvarkymą mokėkite mažiau – pasinaudokite lengvatomis!

Ar vietinė rinkliava už atliekų tvarkymą gali būti mažesnė? Taip! Tereikia pasinaudoti savivaldybių numatytomis lengvatomis. Tokias lengvatas yra patvirtinusios visos regiono savivaldybės. 
Pagal jų priimtus sprendimus, nustatyto dydžio lengvata taikoma rinkliavos mokėtojams,  

2019 02 13 | Naujienos

Startuoja trečioji nacionalinė „Žalioji olimpiada“

Informuojame, jog didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ organizuoja trečiąją Nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“, vyksiančią š. m. sausio – spalio mėnesiais, skirtą 8-11 klasių moksleiviams, siekiant atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais.