Spausdinti

Naujienos

2019 11 14 | Naujienos

Prienų konteinerių aikštelėse budės jų priežiūros specialistai

Nežinantiems, kaip rūšiuoti, patars ir padės, nenorinčius to daryti – sudrausmins. Tokias funkcijas atliks nuo lapkričio vidurio Prienuose prie daugiabučių namų įrengtose konteinerių aikštelėse dirbti pradedanti jų priežiūros specialistė.

Ji prižiūrės tvarką aikštelėse, stebės, kad atliekas atnešantys gyventojai tinkamai jas išrūšiuotų, nepaliktų jų prie konteinerių, patars, paaiškins, kur kokias atliekas reikia dėti, dalins informacines skrajutes.

2019 11 14 | Naujienos

„TikoTiks” ir „Mainuko” vardų autoriai: „Mintys kilo spontaniškai”

Mainų punktai ir daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centras jau turi savo vardus, o jų autoriai sako, kad idėjos, kaip pavadinti šiuos objektus, kilo netikėtai.

„Paskaičiau, kad skelbiamas daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui vardo konkursas ir pirma mintis buvo „Tiko ir Tiks” arba „TikoTiks“, – sakė Albinas Čelkonas.

 

2019 11 11 | Naujienos

Alytaus sodininkų patirtis: žaliosios atliekos – į atskirus konteinerius

Alytaus rajone esančių sodų bendrijų sodininkai, rūšiuodami atliekas, įgijo naujos patirties – jie turi atskirus konteinerius žaliosioms atliekoms, kurios išvežamos, gavus sodų bendrijos pirmininko  pranešimą, kad konteineris jau prisipildė.
29 dešimties kubinių metrų talpos, konteineriai žaliosioms atliekoms sodų bendrijose buvo pastatyti šių metų pradžioje.

2019 11 07 | Naujienos

Atliekų mažinimo savaitės renginys "MAINADIENIS"

Namuose vietą užima geros būklės, veikiantys, bet nebereikalingi daiktai?

Lapkričio 22 d. 15 val.  vis tai atsinešk į „Mainadienį“ Alytaus jaunimo centre ir išmainyk ar parduok už simbolinę kainą! O daiktus, kurie nesuras naujų namų, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras išveš į „Tiko Tiks“ mainų punktą.

 

 

2019 11 04 | Naujienos

Senų padangų priėmimas atliekų aikštelėse ribojamas – kol kas nevežkite

Alytaus regione esančiose didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelėse (Rūšiavimo centruose) ribojamas naudotų padangų priėmimas. Tai padaryta atsižvelgiant į susidariusią ekstremalią situaciją po padangų perdirbimo gamykloje Alytuje kilusio gaisro. 

2019 10 31 | Naujienos

ARATC technologijų parko naujovės pristatytos Alytaus pedagogams

Nuolat atsinaujinantis Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) technologijų parkas, esantis Alytaus rajone, Takniškių kaime, - ne tik vieta, kur priimamos ir tvarkomos įvairių rūšių atliekos.  

Čia vyksta ir mokomieji pažintiniai užsiėmimai, edukacijos vaikams bei moksleiviams. Tokios galimybės atsirado technologijų parke įrengus daiktų paruošimo naujam pakartotiniam naudojimui centrą „TikoTiks“.

2019 10 15 | Naujienos

Mainų punktų vardo konkursas baigėsi – paaiškėjo nugalėtojai

Vardo parinkimas – sudėtingas procesas. Tuo įsitikino ir Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), ilgai svarstęs, kaip pavadinti naują objektą - Daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centrą ir jo padalinius, daiktų mainų punktus.

2019 10 09 | Naujienos

Birštono daugiabučių gyventojams – laiškai su identifikaciniais raktais

Birštono daugiabučių namų gyventojams pradėti dalinti identifikaciniai raktai, skirti požeminiams mišrių atliekų konteineriams atrakinti. Kartu su šiais raktais birštoniečiai gauna ir informaciją, kaip jais naudotis.
 

2019 10 07 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (AUTOMOBILIO)

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia naudoto materialiojo turto viešąjį aukcioną parduoti:

1. Pavadinimas: Nissan Qashqai, pilka spalva.
2. Pagaminimo metai: 2008 metai.
3. Nissan Qashqai rida: 407 800 km.
4. Nissan Qashqai techniniai duomenys: mechaninė pavarų dėžė 6 greičių į priekį; visų ratų pavara;

2019 10 04 | Naujienos

Lazdijų savivaldybės rajono merė A. Miškinienė: „Būti pirmiems nėra lengva, bet viliuosi, kad gyventojai pajus pokyčių naudą“

Atliekų tvarkymo srityje pastaruoju metu vyksta daug pokyčių: Lazdijai tapo pirmuoju Lietuvos miestu, kuriame daugiabučių namų gyventojai pradėjo rūšiuoti maisto atliekas, čia įrengtos naujos šiuolaikiškos konteinerių aikštelės.