Spausdinti

Naujienos

2018 06 21 | Naujienos

Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu!

Birželio viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Alytaus regiono bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

2018 06 11 | Naujienos

Prienuose pradedamos įrenginėti naujos konteinerinės atliekų aikštelės

Prienuose pradedamos įrenginėti naujos konteinerinės atliekų surinkimo aikštelės, kuriose bus sumontuoti šiuolaikiški požeminiai, pusiau požeminiai ir antžeminiai konteineriai rūšiuojamajam atliekų surinkimui. Jie pakeis jau daugelį metų naudojamus, nusidėvėjusius plastikinius konteinerius. 
 

2018 06 11 | Naujienos

Alytaus gyventojams jau dalijami maisto atliekų konteineriai

Alytaus miesto gyventojams jau pradedami dalinti maisto atliekų konteineriai. Juos gaus 1747 individualių namų savininkai. Kartu su konteineriais jiems bus pateikta ir informacija kaip šiuos konteinerius naudoti, kokias atliekas į juos mesti.
Naujus konteinerius gavusių gyventojų kol kas bus prašoma nekaupti jose atliekų,

2018 05 21 | Naujienos

Pasikeitė vietinės rinkliavos už atliekas įmokų gavėjai ir sąskaitos

Nuo šių metų vasario 1 dienos pasikeitė vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą įmokos gavėjai ir atsiskaitomosios sąskaitos. Įmokų gavėjais tampa regiono savivaldybių administracijos ir įmokos bus mokamos tiesiogiai į jų sąskaitas.

2018 05 18 | Naujienos

Priekabas atliekoms į aikšteles gabenti Alytuje jau galima gauti nemokamai

„Neturiu kuo didelių atliekų nuvežti į aikštelę“, - taip neretai teisinasi gyventojai, senus daiktus, televizorius ar kitus nereikalingus daiktus paliekantys prie komunalinių atliekų konteinerių. Bet nuo šiol išeitis jau yra - didelėms ir kitoms atliekoms iki 550 kg. svorio gabenti Alytuje nemokamai galima gauti automobilio priekabą.

2018 05 17 | Naujienos

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam Vasara“

Kviečiame aktyvius, veiklius bendruomenių gyventojus tapti aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam Vasara“ ambasadoriais ir kartu kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!
Verta žinoti
Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.

2018 05 14 | Naujienos

ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Birželio mėnesį iš Alytaus miesto savivaldybės gyventojų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos...

2018 05 11 | Naujienos

Griežti Europos reikalavimai atliekų tvarkymui Alytaus regiono nebaugina

Europos Parlamentas nurodė sugriežtinti atliekų tvarkymo reikalavimus šalyse narėse ir iškėlė naujus atliekų perdirbimo bei sąvartynų mažinimo tikslus. Kai kam jie taps nemenku iššūkiu. Kaip jį priims Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras? „Drąsiai”, - nedvejodamas atsako jo vadovas Algirdas Reipas. 

2018 04 23 | Naujienos

Aikštelėse pagamintas kompostas keliauja į lysves ir gėlynus

Pavasaris – įvairių žemės darbų įkarštis, kuriam prasidėjus daugelis ieško būdų ir priemonių pagerinti dirvą. Viena galimybių tą padaryti – pripilti į lysves kokybiško komposto, kurio net nemokamai galima gauti Alytaus regiono savivaldybėse įrengtose žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse.

2018 04 16 | Naujienos

Ekskursiją į sąvartyną pasirinkę alytiškiai buvo maloniai nustebinti

Geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti. Šios patarlės teisingumu įsitikino ir alytiškiai, atsiliepę į Alytaus miesto savivaldybės kvietimą ir dalyvavę jos organizuotoje išvykoje į Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyną. Jame apsilankę gyventojai prisipažino, kad tokių modernių technologijų čia tikrai nesitikėjo išvysti.