Spausdinti

Naujienos

2019 06 17 | Naujienos

Kaip pavadinsim, taip ir vadinsim - nauji objektai laukia jūsų pasiūlytų vardų!

Kaip pavadinti Alytaus regione, atliekų surinkimo aikštelėse, jau veikiančius naudotų daiktų mainų punktus ir baigiamą įrengti daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centrą? Šių objektų vardo parinkimo konkursą paskelbęs Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) jau sulaukė ne vieno pasiūlymo, bet konkursas dar tęsiasi, tad jei tik turite savo variantų – dalinkitės ir tapkite naujų objektų krikštatėviais!

2019 06 10 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia naudoto materialiojo turto viešąjį aukcioną parduoti:
1. Pavadinimas: Buldozeris Komatsu D61EX-15
2. Pagaminimo metai: 2006 metai.
3. Buldozeris pradirbo moto valandų: 11877 moto/h.
4. Buldozerio techniniai duomenys: peilis 6 padėčių, paaukštintas suvirintomis grotomis; vikšrų plotis 60 cm; variklis dyzelinis 115 kW; darbinis svoris 17400 kg.

2019 06 05 | Naujienos

Požeminių konteinerių aikštelės Prienuose jau ruošiamos eksploatacijai

Prienuose jau baigtos įrengti ir netrukus bus pradėtos eksploatuoti naujos požeminės konteinerių atliekų aikštelės.
„Visi šių aikštelių įrengimo darbai jau yra baigti. Šiuo metu vyksta paskutinis derybų su paslaugos teikėju etapas, kuriam pasibaigus ir pasirašius sutartį, naujosios aikštelės bus pradėtos eksploatuoti“

2019 05 22 | Naujienos

Didžiausia regiono kompostavimo aikštelė – jau saugioje stoginėje

Virš Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų centre esančios didžiausios regione žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelės baigta įrengti didžiulė stoginė. Ant metalinių konstrukcijų pastatyta stoginė dengia daugiau kaip pusę hektaro ploto užimančią aikštelę ir joje kompostuojamas žaliąsias atliekas.

2019 05 21 | Naujienos

Aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

Artėjant vasarai, gegužės 20 d. startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. 

2019 05 16 | Naujienos

ARATC vadovas A. Reipas. „Žiedinė ekonomika – geriausias šansas Alytui“

„Mes atėjome į nesaugų pasaulį, kuris kasdien gali pateikti beprotiškiausių dalykų. Tad turime būti nusiteikę ieškoti sprendimų ir juos daryti“, - kalbėdamas Alytaus ekonomikos forume sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo  centro (ARATC) direktorius Algirdas Reipas.

2019 05 09 | Naujienos

Nauji atliekų tvarkymo objektai – kaip juos pavadinti?

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) ruošiasi dar vienoms įkurtuvėms – Alytaus rajone Takniškių kaime baigiamas įrengti daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centras. Pastato statybos darbai jau baigti, šiuo metu montuojama įranga ir tvarkoma aplinka.

2019 05 01 | Naujienos

Integruotose pamokose – apie atliekas ir jų vietą mūsų gyvenime

„Niekas negali mūsų išmokyti sveikai, niekas negali mūsų išmokyti gyventi tvarkingai. Tik mes patys galime tai nuspręsti ir tam pasiryžti. Mes kiekvienas pats išmokstame gyventi savo gyvenimą ir kiekvienas pats per savo patirtį ir suvokimą turime atrasti atliekų tvarkymą bei suprasti, kodėl tą darome“, 

2019 04 23 | Naujienos

ARATC veikla per metus: su naujovėmis - arčiau žiedinės ekonomikos

Turime dvi naujienas ir abi - geros. Taip galima pasakyti, kalbant apie praėjusių metų Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) veiklą. Tiesa, gerų naujienų buvo daugiau, bet dvi – labai išskirtinės.  Tai – atskiras maisto atliekų surinkimas ir naudotų daiktų mainų punktų atsiradimas.

2019 04 17 | Naujienos

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2019 m. gegužės 2 d. Alytaus regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos: