Spausdinti

Naujienos

2020 09 17 | Naujienos

Viečiūnuose atidaromas rūšiavimo centras – atvežkite atliekas, priims nemokamai!

Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnuose, Verpėjų gatvė 26, pradeda veikti naujas rūšiavimo centras, kuriame iš gyventojų bus nemokamai priimamos buityje susidarančios pavojingos ir nepavojingos  atliekos. Rūšiavimo centras atidaromas rugsėjo 22 dieną.

Jis veiks kasdien nuo antradienio iki šeštadienio, darbo laikas 9-18 val., pertrauka nuo 13 iki 14 valandos. Įvažiavimas į centrą – per tuo pačiu adresu esančios įmonės teritoriją.

2020 09 14 | Naujienos

LRATC asociacija apie MBA įrenginius: ne laidoti, o modernizuoti

Mechaninio biologinio apdorojimo įrenginius, dėl kurių veiklos kyla aplinkosauginės problemos ir gyventojų nepasitenkinimas, tikslinga modernizuoti, pertvarkant taip, kad jų veikla duotų rezultatą, dėl kurio šie įrenginiai ir buvo statomi, - teigia Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija (LRATC).

2020 09 11 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (AUTOMOBILIS NISSAN NOTE)

UAB ARATC skelbia šio naudoto materialiojo turto viešąjį aukcioną:

Pavadinimas: keleivinis automobilis M1 kategorijos Nissan Note, raudona spalva.
Pagaminimo metai: 2008 metai.
Rida: 208 299 km.
Techninė apžiūra: iki 2021-10-26.
Identifikacijos Nr. SJNFCAE11U1222892.
Techniniai duomenys: mechaninė pavarų dėžė; priekiniai varantieji ratai; stabdžiai su ABS; variklis benzininis; galingumas 81 kW; keleivinis 5 sėdimų vietų; kėbulas 5 durų.

2020 09 09 | Naujienos

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ skelbia konkursą - „Gamtos herojus“ 2020 apdovanojimai!

Atėjęs ruduo aiškiai parodė, jog patyrę karantino vienatvę, vaikai į ugdymo įstaigas grįžo su dar platesnėmis šypsenomis ir entuziazmu - išsiilgę draugų bei pedagogų jie kaip niekad pasiruošę šokti į mokslo sūkurį, kupiną naujų žinių bei įkvepiančių veiklų, kurias atneš nauji mokslo metai.

 

2020 09 08 | Naujienos

„TikoTiks“ svečiavosi aplinkai draugiškoje bendruomenės iškyloje

Važiuodami į svečius visi veža dovanų. Taip padarė ir „TikoTiks“, pakartotinio daiktų naudojimo centras, pakviestas į viešosios įstaigos „Gerumos skraistė“ surengtą bendruomenės iškylą. 

Į šaunų renginį, šeštadienį vykusį Alytuje, Baltosios rožės tilto prieigose, „TikoTiks“ atstovės Agnė ir Vaida atvyko ne tik su prizais, skirtais loterijos, rūšiavimo varžybų dalyviams, bet ir daiktais, surinktais daiktų mainų punktuose „Mainukas“ ir paruoštais pakartotiniam naudojimui centre „TikoTiks“.

2020 09 02 | Naujienos

Varėnos rajone – nauji atliekų konteineriai, aikštelėse dirba prižiūrėtojas

Vis gražėjančiame Varėnos rajone atnaujinami ir bendro naudojimo atliekų konteineriai, įrengiamos naujos jų aikštelės, kuriose jau dirba ir aikštelių priežiūros specialistas, prižiūrintis tvarką šiose aikštelėse ir padedantis gyventojams rūšiuoti atneštas atliekas.

Jo pagalbos tikrai prireiks, nes daugelyje aikštelių bus įrengti ne keturi, kaip buvo iki šiol, o penki konteineriai. Vienas jų skirtas maisto atliekoms, kurios daug kur jau surenkamos atskirai, o netrukus tai bus pradėta daryti ir Varėnos rajone.

2020 09 02 | Naujienos

Atnaujinami pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai ir jų aikštelės Druskininkų savivaldybėje

Prie pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių Druskininkų savivaldybėje vyksta intensyvūs darbai – daugiau kaip prieš dešimtmetį įrengtos aikštelės bei pusiau požeminiai atliekų surinkimo konteineriai yra rekonstruojami.

2020 09 01 | Naujienos

Norisi atsinaujinti prieš rugsėjį? Neskubėkite į parduotuvę – užsukite į „TikoTiks“

Rugsėjis – metas, kai neišvengiamai prireikia naujų daiktų, naujų drabužių bei batų. Ieškokite jų ne tik parduotuvėse ar kitose prekybos vietose – užsukite ir į daiktų mainų centrą „TikoTiks“, kur nemokamai galėsite išsirinkti dėvėtų, bet tvarkingų rūbų bei avalynės.

2020 08 28 | Naujienos

Svarbi informacija dėl Seirijų rūšiavimo centro darbo laiko

Dėl techninių priežasčių 2020 m. rugpjūčio 28 - 29 dienoms Seirijų rūšiavimo centras nedirbs. Šiomis dienomis atiekas galima pristatyti į kitus Lazdijų rajone esančius rūšiavimo centrus.

2020 08 25 | Naujienos

Duosiu eurą – išvežk mano išmestas atliekas!

Buvo tylus ir šiltas vasaros vakaras. Visi aplink, regis, juo mėgavosi. Susėdusios ant suoliuko prie laiptinės plepėjo senjoros, netoliese stoviniavo vaikus prižiūrinčios mamos, net nosis į telefonus subedę paaugliai ir tie buvo lauke. Tik Algis neramiai dairėsi pro savo buto langą ir laukė, kad tik greičiau sutemtų ir tų žmonių kieme nebeliktų.