Spausdinti

Naujienos

2020 07 03 | Naujienos

Atliekų konteineriai - mokslininkų akiratyje: kaip viską rinkti ir tvarkyti?

Atliekos niekada nelieka be dėmesio. Vieni piktinasi, kad jas reikia tvarkyti, kiti domisi, kaip tą daryti ir kokių priemonių imtis, kad atliekų surinkimo vietos netaptų vabzdžių veisyklomis.

Mokslininkus nustebino moters klausimas

Tuo domėjosi ir Gamtos tyrimų centro mokslininkai,  atlikę studiją ir pateikę rekomendacijas, kaip  mažinti vabzdžių vystymąsi individualiuose ir kolektyviniuose atliekų konteineriuose.

2020 06 30 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (NAFTOS GAUDYKLĖ)

Skelbiame nepilnos komplektacijos materialiojo turto viešąjį aukcioną.
Pavadinimas: paviršinių nuotekų valymo įrenginio horizontali naftos gaudyklė su smėliagaude.

  • Modelis: NGP-S-3
  • Pagaminimo metai: 2005 metai.
  • Horizantalios naftos gaudyklės skersmuo 1500 mm, ilgis 2950 mm.

2020 06 30 | Naujienos

Prienų rajone vasarą keičiasi mišrių atliekų išvežimo grafikai

Du šios vasaros mėnesius - liepą ir rugpjūtį - kai kuriems Prienų rajono gyventojams keičiasi mišrių atliekų išvežimo grafikai. Šios atliekos iš gyventojų, kuriems nėra išdalinti maisto atliekų konteineriai, bus išvežamos dažniau – maždaug kas dvi savaites.

2020 06 30 | Naujienos

Alytuje - darbas jaunimui, norinčiam skleisti ekologines idėjas

Ekologinės idėjos šiuo metu „ant bangos“. Bet visos idėjos realiai naudingomis tampa tik jas įgyvendinus. Tą padaryti ir kviečia Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), visuomet ieškantis paprastų ir patrauklių bendravimo su visuomene formų.

2020 06 26 | Naujienos

Norite dirbti „reindžeriu“? Yra pasiūlymas!

Alytuje įrengtose konteinerinėse aikštelėse netrukus vėl pradės budėti „reindžeriai“.  Taip neoficialiai vadinami  aikštelių priežiūros specialistai, kurie nuo šiol dirbs ne epizodiškai, kaip anksčiau, o nuolat.  

Alytuje bus įdarbinti du aikštelių priežiūros specialistai, kurie rūpinsis tvarka aikštelėse ir kontroliuos, kaip gyventojai  rūšiuoja atliekas, ar vežėjai laikosi atliekų išvežimo grafikų, informuos apie perpildytus konteinerius.

2020 06 23 | Naujienos

O kur dėsit senus konteinerius?

Kur dėsit tuos konteinerius? Kam reikėjo juos keisti? Tokius klausimus uždavinėja ne vienas gyventojas, pamatęs, kad iš daugiabučių kiemų išvežami senieji atliekų konteineriai. 

Atidžiau į juos pasižiūrėjus, klausimas, kodėl reikia šiuos konteinerius keisti, daugeliui nebekiltų, nes atsakymas akivaizdus: šie konteineriai paseno.

2020 06 15 | Naujienos

Alytų palieka senieji atliekų konteineriai – jie savo jau atitarnavo

Daugiau kaip 20 metų Alytuje stovėję plastikiniai atliekų konteineriai užleidžia vietą naujiems – modernaus dizaino, pusiau požeminiams, šiuolaikiškų galimybių. Senieji atsisveikina.

„Aš – senas konteineris. Stovėjau prie jūsų namų daugiau kaip dvidešimt metų.

2020 06 15 | Naujienos

Mūsų gyvenimo vaizdai. Sunkiausia pakeisti save!

Jonas buvo piktas. Nuo pat ryto susinervino. Atsikėlęs, kaip visada išėjo į balkoną pasidairyti. Nors ir nelabai aukštai, ketvirtame aukšte, gyveno, bet ne tik savo –  dar kelių aplinkinių daugiabučių kiemus matydavo ir laisvu metu mėgdavo juos žvilgsniu tyrinėti.

2020 06 09 | Naujienos

Užkirskime kelią netvarkos virusui!

Išrūšiuokime atliekas ir bus švaru: širdžiai miela ir akiai gražu! Kaip?

Maisto atliekos. Mesti vaisių bei daržovių likučius, pavyzdžiui, bulvių lupenas, bananų, apelsi­nų žieves, arbatos tirščius bei pakelius, kavos tirščius ir jų filtrus, riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių (išskyrus pakuotes), popierinius rankšluosčius ir pan.

2020 06 09 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (NAFTOS GAUDYKLĖ)

Skelbiame nepilnos komplektacijos materialiojo turto viešąjį aukcioną:

Pavadinimas: paviršinių nuotekų valymo įrenginio horizontali naftos gaudyklė su smėliagaude.
Modelis: NGP-S-3.
Pagaminimo metai: 2005 metai.