Spausdinti

Naujienos

2018 08 08 | Naujienos

Kodėl negalima mesti atliekų į naujus konteinerius?

Tokį klausimą pastaruoju metu dažnai užduoda Prienų miesto gyventojai, matydami baigiamus įrengti naujus požeminius konteinerius ir stebėdamiesi, kodėl priėjimai prie jų yra užtverti apsauginėmis juostomis.
„Džiaugiamės Prienų gyventojų noru rūšiuoti atliekas ir naudotis naujais konteineriais.

2018 08 06 | Naujienos

Kaniavos seniūnijoje – nauja didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė

Varėnos rajone pradėjo veikti dar viena didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė. Ji įrengta Kaniavos seniūnijoje Jasauskų kaime.
„Tai - didelis žingsnis į priekį, sukuriantis daug didesnį komfortą ir vietos gyventojams, ir šiose apylinkėse sodybas turintiems žmonėms iš kitų miestų.

2018 08 03 | Naujienos

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną parduoti:

1. Pavadinimas: Kompostas.

2. Pagaminimo metai: 2018 metai.

3. Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolas Nr. K-620, pateikti: www.aratc.lt.

2018 08 01 | Naujienos

Akcija „Obuoliukas“ – be obuolių atliekų konteineriuose

Ši vasara lepina kaip reta gausiu obuolių derliumi. Bet juo džiaugiasi ne visi. Kai kuriems sodininkams jis tampa papildomu rūpesčiu, kurio jie atsikrato pačiu netinkamiausiu būdu – surinktus obuolius verčia į mišrių atliekų konteinerius, užteršdami kitas atliekas, nepalikdami joms vietos konteineriuose  ir apsunkindami jų tvarkytojų darbą.

2018 08 01 | Naujienos

Veiverių šventėje - netikėtas pareiškimas: už atliekų tvarkymą mokame per mažai!

„Žmonių mokyti, kaip reikia rūšiuoti atliekas, jau nereikia“, - džiaugėsi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) atstovai, Veiverių seniūnijos vasaros šventėje Prienų rajone pristatę savo įmonės veiklą ir kartu su Pakuočių tvarkymo organizacija (PTO) surengę Spalvų edukaciją vaikams.

2018 07 27 | Naujienos

ARATC pasiekta pažanga maloniai nustebino Seimo narius

Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų centre apsilankę Seimo nariai Virginija Vingrienė ir Petras Valiūnas stebėjosi ne tiek ir ne tik pasiekta pažanga perdirbant atliekas ir jas išrūšiuojant, bet tuo, kad rimtai dirbant aplinkosaugos srityje galima pasiekti labai aukštų rezultatų.

2018 07 26 | Naujienos

Puniškiai apie atliekas: bėdų turim, bet rūšiuojam

„Rūšiuojam rūšiuojam“, - lyg susitarę tvirtino į Punioje (Alytaus rajonas) surengtą tradicinę Oninių – Šviežios duonelės šventę atvykę puniškiai ir jų svečiai, kuriuos Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) specialistai kvietė susipažinti su regionine atliekų tvarkymo sistema, išsakyti savo pastebėjimus.

2018 07 26 | Naujienos

Informacija dėl šiūkšlių išvežimo vienkiemiuose Lazdijų rajono savivaldybėje

Lazdijų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Lazdijų rajono vienkiemiuose (sunkiai privažiuojamose valdose) mišrios komunalinės atliekos bus išvežamos papildomai žemiau nurodytomis dienomis:

2018 07 19 | Naujienos

Seirijuose – nauja didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelė

Šalia vieno gražiausiai besitvarkančių Lazdijų rajono miestelių Seirijų baigta įrengti nauja didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelė. Joje iš gyventojų bus nemokamai priimamos buityje susidarančios įvairios stambios ir pavojingos atliekos, kurios negali būti pilamos ar paliekamos prie atliekų konteinerių.