Spausdinti

Naujienos

2020 11 20 | Naujienos

Alytuje pastatyti konteineriai tekstilės atliekoms – surinks naudojimui tinkamus drabužius ir avalynę

Dėvėjimui dar tinkamų drabužių bei avalynės turintiems alytiškiams nereikės sukti galvos, kur juos padėti – mieste pastatyti konteineriai tekstilės atliekoms.

Šiais konteineriais surinkti drabužiai ir avalynė bus vežama į Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų parką, kur bus rūšiuojama, skalbiama, dezinfekuojama ir atiduodama labdaros organizacijoms pakartotiniam naudojimui.

2020 11 17 | Naujienos

Tekstilės atliekos: ką išmesti, kam atiduoti, kur priduoti?

Suknelės, sijonai, marškiniai, švarkai, kelnės, batai, patalynė – daiktai, kurių pilna kiekvienuose namuose. Brangių, paprastų, naujų, padėvėtų, bet jų yra visur: spintose, maišuose, dėžėse ir net... atliekų konteineriuose.
Iki šiol Alytaus regiono gyventojai tekstilės atliekas mesdavo į mišrių atliekų konteinerius. Pagal taisykles į juos gali būti metamos tik smulkios tekstilės atliekos.

2020 11 16 | Naujienos

Kitokia tvarka: prie naujų konteinerių – jokių atliekų ir budintis prižiūrėtojas

Druskininkų savivaldybėje atnaujinamos atliekų konteinerių aikštelės prie daugiabučių namų bus dar tvarkingesnės. Nuo šiol prie konteinerių draudžiama palikti bet kokias didžiąsias atliekas – jas būtina patiems gabenti į rūšiavimo centrus, esančius Druskininkuose, Gardino g. 102, Leipalingyje Vytauto g. 57A, Viečiūnuose Verpėjų g. 26.

2020 11 16 | Naujienos

Dėl koronaviruso plitimo keičiame gyventojų aptarnavimo tvarką!

Informuojame, kad dėl COVID-19 viruso grėsmės, atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas ir siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, gyventojai vietinės rinkliavos bei kitais klausimais bus informuojami ir aptarnaujami nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu info@alytausratc.lt bei telefonais 8 (315) 72842 ir 8 (315) 72843.

2020 11 13 | Naujienos

Informacija daiktų mainų punktų "Mainukas" ir "TikoTiks" centro lankytojams ir gerbėjams

Dėl Covid-19 viruso grėsmės karantino metu nedirbs rūšiavimo centruose esantys daikų mainų punktai "Mainukas" ir daiktų ruošimo pakartotinai naudoti centras "TikoTiks". Šiuo metu lankytojai nebus įleidžiami į Mainukų ir TikoTiks vidų pasiimti daiktų, tačiau atvežtus nereikalingus daiktus priimsime, sutvarkysime ir paruošime tolimesniam naudojimui po karantino. Ačiū!!!

2020 11 09 | Naujienos

Aplinkosauginis konkursas "Gamtai draugiškas Advento kalendorius"

Kviečiame Alytaus regiono švietimo ar kitas įstaigas, bendruomenes, įvairias organizacijas, įmones, bendraminčių grupeles sudalyvauti aplinkosauginiame konkurse "Gamtai draugiškas Advento kalendorius". Kuriant kalendorių, panaudokite antrines tekstilės žaliavas (nereikalingus drabužius, nebenaudojamas senas užuolaidas, staltieses, gobeleno atliekas ir pan.). Jūsų kalendorių lauksime iki lapkričio 29 d. 

 

2020 11 04 | Naujienos

Seni daiktai vėl tarnauja: iš „TikoTiks“ centro – į labdaros organizacijas

Vieną dieną į daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centrą „TikoTiks“ indų pasiimti užsukę maltiečių atstovai prasitarė, kad vienam jų globotiniui, gyvenančiam socialiniame būste, labai reikėtų šaldytuvo – neturi jo. O juk toks daiktas kiekvienuose namuose būtinas. 

2020 10 30 | Naujienos

Keičiate padangas? Negaiškite laiko rūšiavimo centruose – palikite jas pardavėjams!

Keičiant automobilių padangas, kelią į rūšiavimo centrus (atliekų surinkimo aikšteles) reikėtų pamiršti. Naudojimui nebetinkamas senas padangas palikite ten, kur įsigijote naujas - parduotuvėse ar autoservisuose: visi privalo jas priimti!

2020 10 26 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (KOMPOSTAS)

Skelbiame viešąjį aukcioną parduoti:

Pavadinimas: Kompostas.
Pagaminimo metai: 2020 metai.
Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolą Nr. K-824, MA6471 pateikti: www.aratc.lt.
Kiekis: 1500 tonų.

2020 10 26 | Naujienos

Kaip tvarkysime kapus? Mažiau yra geriau

Besibaigiantis ruduo kasmet primena mūsų gyvenimo trapumą ir laikinumą, kurį neišvengiamai pajuntame, lankydami Anapilin išėjusių artimųjų kapus.

Prie jų kaskart einame nešini žvakėmis, gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis, kitomis kapų puošmenomis, manydami, kad taip parodome pagarbą mirusiesiems, kuriems, pripažinkime, tie mūsų žemiški pagarbos ženklai anaiptol nėra svarbūs.