Spausdinti

Naujienos

2020 03 13 | Naujienos

Dėl koronaviruso plitimo keičiame gyventojų aptarnavimo tvarką!

Atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas ir siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, informuojame, kad gyventojai vietinės rinkliavos bei kitais klausimais bus informuojami ir aptarnaujami elektroniniu paštu info@alytausratc.lt bei telefonais 8 (315) 72842 ir 8 (315) 72843. Būkime supratingi ir saugokime vieni kitus!!! 

 

2020 03 31 | Naujienos

ARATC parūpino specialius maišus užkrėstoms atliekoms

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) nupirko ir visoms regiono savivaldybėms išdalijo specialius maišus, skirtus COVID-19 užsikrėtusių ir saviizoliacijoje esančių žmonių komunalinėms atliekoms surinkti. Šios atliekos turi būti dedamos į du maišus ir tvarkomos atskirai nuo kitų atliekų. Į specialius maišus surinktos atliekos, atvežtos į rūšiavimo liniją, nebus rūšiuojamos, čia dirbantys žmonės maišų nelies rankomis – jie mechanizmu bus nukeliami, atskirai kaupiami ir išvežami deginti.   

 

2020 03 27 | Naujienos

Karantino metu padangos rūšiavimo centruose nepriimamos – visas palikite pardavėjams

Netrukus prasidės intensyvus automobilių padangų keitimo sezonas. Jo metu privaloma visas senas, naudojimui netinkamas padangas palikti ten, kur įsigyjamos naujos, arba palikti autoservisuose, kur jos montuojamos.

 

2020 03 20 | Naujienos

Atliekų tvarkytojai – kasdienėje akistatoje su kitų išmestu virusu

„Veždami infekuotas atliekas į sąvartynus viruso nesunaikinsim“, - įsitikinęs Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius ir Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos prezidentas Algirdas Reipas.

Jis susikrimtęs: plintant virusui atliekų tvarkytojai dirba padidintos rizikos sąlygomis, bet yra palikti likimo valiai.

 

 

 

2020 03 16 | Naujienos

Svarbi informacija gyventojams dėl atliekų priėmimo į rūšiavimo centrus

Siekdami išvengti artimo kontakto, rekomenduojame laikinai nevežti į rūšiavimo centrus APMOKESTINTŲ atliekų (naudotų padangų, automobilinių plastikų ir t.t.), kurias priduodant reikia pildyti dokumentus.
Būkime supratingi ir saugokime vieni kitus!

2020 03 13 | Naujienos

Atliekos surenkamos pagal naujus grafikus. Pasitikslinkite!

Beveik visų Alytaus regiono savivaldybių gyventojai kartu su šių metų vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimais gavo naujus atliekų surinkimo ir išvežimo grafikus. Birštono savivaldybės gyventojus mokėjimo pranešimai su naujais grafikais pasieks kovą.

2020 03 12 | Naujienos

Konteinerių aikštelėse prie daugiabučių pradeda dirbti prižiūrėtojas: kontroliuos ir patars

Lazdijų ir Veisiejų daugiabučių gyventojai neturėtų nustebti atliekų konteinerių aikštelėse išvydę jų prižiūrėtoją. Nuo kovo 1 dienos darbą pradėjo nuolatinis šių aikštelių priežiūros specialistas Algirdas Kazilionis.

 

2020 03 02 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (AUTOMOBILIO)

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia naudoto materialiojo turto viešąjį aukcioną parduoti:
  1. Pavadinimas: automobilis Ford Tourneo Connect, žalia spalva.
  2. Pagaminimo metai: 2007 metai.
  3. Ford Tourneo Connect rida: 196532 km.
  4. Ford Tourneo Connect techniniai duomenys:

2020 02 27 | Naujienos

Keičiasi padangų ir automobilių plastikų priėmimo tvarka rūšiavimo centruose

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, įgyvendindamas LR Atliekų tvarkymo įstatymo atliekų prevencijos ir tvarkymo prioritetų eiliškumą ir siekdamas mažinti susidarančių bei į sąvartynus patenkančių atliekų kiekį, informuoja apie pasikeitusią padangų ir automobilių plastikų atliekų priėmimo tvarką.

2020 02 24 | Naujienos

Išgirsk pavasarį bundančios žemės balsą – sukurk jai paveikslą

Pavasaris - žemės ir visos gamtos nubudimo metas. Jį pasitinkant Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia įsiklausyti į aplinką ir save, pažadinti savo kūrybiškumą ir dalyvauti aplinkosauginių paveikslų  konkurse „Išgirsk Žemės balsą“.

Konkurse kviečiami dalyvauti Alytaus regiono 5-12 klasių moksleiviai.