Spausdinti

Naujienos

2019 08 19 | Naujienos

Naujose aikštelėse Birštone – ir konteineriai su užraktais

Prie Birštono daugiabučių jau baigiamos įrengti naujos požeminių konteinerių aikštelės. Kiekvienoje jų yra po penkis konteinerius, skirtus mišrioms komunalinėms atliekoms, plastiko ir metalo pakuotei bei atliekoms, popieriaus ir kartono pakuotei bei atliekoms, stiklo pakuotei ir atliekoms bei maisto atliekoms. 

Dar viena naujovė aikštelėse - rakinami mišrių atliekų konteineriai.

 

 

2019 08 08 | Naujienos

Vaduojant sodus nuo šiukšlynų - individualūs konteineriai sodininkams

Dėl kai kurių žmonių nevalyvumo sodų prieigose atsirandantys šiukšlynai piktina visus. Ieškant šios problemos sprendimo būdų, nuspręsta dviejų problemiškiausių Prienų rajono sodų bendrijų sodininkams išdalinti individualius mišrių atliekų konteinerius, o pakuočių rūšiavimui skirtus konteinerius patraukti iš sodų prieigų toliau į jų vidų.

2019 08 07 | Naujienos

Ištuštintiems maisto atliekų konteineriams – speciali kvapų procedūra

Vos pradėjus atskirai rinkti maisto atliekas, pasigirdo nuogąstavimų, kad atskirai surinktos maisto atliekos smirdės. Vasarą, esant karštam orui, tokių nuogąstavimų dar padaugėja, nors specialistai įsitikinę: tinkamai tvarkomos maisto atliekos tikrai nėra didesnis blogo kvapo šaltinis nei kitų rūšių atliekos.

2019 08 02 | Naujienos

Maisto atliekos iš daugiabučių – jau į atskirus konteinerius

Prienuose pradedamos eksploatuoti naujos konteinerių atliekų aikštelės, įrengtos prie daugiabučių namų. Nuo rugpjūčio 1 dienos pradedama eksploatuoti 13 pirmųjų požeminių aikštelių. 
Naujiena yra ne tik tai, kad šiomis aikštelėmis besinaudojantys gyventojai atliekas mes į naujus modernius konteinerius. 

2019 07 24 | Naujienos

Nauji konteineriai prie daugiabučių. Kaip sekasi jiems ir mums?

Lazdijų daugiabučių gyventojai jau kelias savaites naudojasi naujais, moderniais atliekų konteineriais, kurie padeda kurti gražesnį, estetiškesnį vaizdą, bet jų yra ir daugiau – be jau įprastų stiklo, popieriaus, plastiko ir mišrioms atliekoms skirtų konteinerių, įrengti ir maisto atliekų konteineriai.

2019 07 19 | Naujienos

Alytaus pataisos namuose bausmę atliekantys nuteistieji rūšiuos atliekas

Į Alytaus pataisos namus netrukus atkeliaus atliekų rūšiavimui skirti konteineriai. Iki šiol čia bausmę atliekantys asmenys visas jas mesdavo į vieną bendrą mišrių atliekų konteinerį. Galimybes rūšiuoti atliekas turėjo tik įstaigos darbuotojai.
Tačiau netrukus situacija pasikeis. 

 

2019 07 11 | Naujienos

Kaip maisto atliekas tvarko vokiečiai? ARATC specialistų pažintis ir patirtis

Atskiro maisto atliekų surinkimo procesas Alytaus regione, o ir visoje Lietuvoje žengia dar tik pirmuosius žingsnius. Tačiau ne vienoje kitoje Europos šalyje jis jau įsibėgėjęs. Pavyzdžiui, Vokietijoje jis prasidėjo prieš penkerius metus.
 

2019 07 04 | Naujienos

Alytaus merą domina ne tik ARATC dabartis, bet ir perspektyvos

„Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras yra labai moderni, vietoje nestovinti  įmonė. Įdomu pamatyti ne tik tai, kas jau veikia, bet ir išgirsti, ką įmonė planuoja toliau, kokie iššūkiai jos laukia ir kaip pasiruošusi juos įveikti“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų centre apsilankęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.
Kartu su vicemeru Šarūnu Klėgeriu jis apžiūrėjo čia veikiančią didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelę,