Spausdinti

Naujienos

2018 10 09 | Naujienos

Alytiškiai jau išmoko nepasimesti atliekų gausybėje

Atliekų aplink mus – daugybė. Bet alytiškiai jau išmoko nepasimesti jų gausoje. Tiesa, pasitikslinti, kur ką mesti, vis dar tenka. Tą galėjo padaryti ir tradicinės šventės „Dzūkų turtai“ lankytojai  - Alytuje vykusiame renginyje jų laukė į visus klausimus pasiruošę atsakyti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) specialistai ir mažiesiems šventės dalyviams skirta viešosios įstaigos „Pakuočių tvarkymo organizacija“ rengiama Spalvų edukacija.

2018 10 02 | Naujienos

Atliekų rūšiavimas – nauja šeimų tradicija

Daugelyje šeimų atliekų rūšiavimas tampa nauja šiuolaikiška tradicija. Dažniausiai atliekų rūšiavimo iniciatoriais šeimose tampa vaikai, apie rūšiavimo idėjas dažniausia išgirstantys darželiuose ir mokyklose vykstančių užsiėmimų bei įvairių renginių metu.
Tačiau rūšiavimas nesvetimas ir atžalas auginantiems tėvams, kuriems tai jau yra neatskiriama kasdienybės dalis.

2018 10 02 | Naujienos

Naujos atliekų konteinerių aikštelės: kur jos atsiras?

Alytuje jau prasidėjo naujų atliekų konteinerių aikštelių projektavimo darbai.  128 komunalinių atliekų konteinerių aikštelės prie daugiabučių namų bus įrengtos pagal parengtą ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintą jų išdėstymo schemą.
Kai kurios aikštelės liks tose pačiose vietose, kur ir buvo, tik bus rekonstruotos. Ten, kur nėra galimybės palikti aikštelių toje pačioje vietoje, jos bus naikinamos ir įrengiamos naujos. 

2018 09 24 | Naujienos

Dėl viešojo aukciono skelbimo

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną parduoti:
1. Pavadinimas: Kompostas.
2. Pagaminimo metai: 2018 metai.
3. Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolas Nr. K-620, pateikti: www.aratc.lt.
4. Kiekis: 500 tonų.
5. Laikymo vieta: žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė, esanti Karjero g. 2, Takniškių kaimas, Alovės seniūnija, Alytaus rajonas.

2018 09 20 | Naujienos

Startuoja naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

Nacionalinis aplinkosaugos projektas "Mes rūšiuojam" jau septintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su regioniniu atliekų tvarkymo centru.

2018 09 13 | Naujienos

Aplinkosauginio švietimo konkursas "KITA FORMA"

VšĮ „RV Agentūra“ šeštus metus iš eilės visoje Lietuvoje organizuoja "Kita forma" konkursą. Šis aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas visoms švietimo ir ugdymo įstaigoms.

Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai, namų ir  interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.) pagaminti iš įvairiausių nebereikalingų medžiagų, daiktų ar jų dalių.

2018 09 11 | Naujienos

Alytiškiai gaus patikslintus komunalinių atliekų surinkimo grafikus

Alytaus miesto gyventojai netrukus gaus patikslintą mišrių komunalinių ir maisto atliekų surinkimo grafikus.
Mišrių komunalinių atliekų surinkimo grafike bus patikslintos šių atliekų surikimo bei išvežimo datos nuo šių metų rugsėjo iki kitų metų vasario mėnesio.
Pagal šių metų pradžioje sudarytą grafiką, iš daugelio Alytaus miesto gyventojų rugsėjo-spalio mėnesiais

2018 08 31 | Naujienos

Į parduotuvę – ne tik su savo maišeliu, bet ir su dėžutėmis biriems produktams!

Kol aplink verda diskusijos, kaip mažinti plastikinių maišelių kiekį, jauna mama Raimonda iš Druskininkų savivaldybės džiaugiasi suradusi išeitį. Ji į parduotuvę eina nešina ne tik daugkartinio naudojimo maišeliu pirkiniams, bet nešasi ir pačios iš senos užuolaidos siūtus maišelius vaisiams bei daržovėms. O jei ketina pirkti birių produktų, moteris iš namų pasiima jiems skirtų dėžučių.

2018 08 27 | Naujienos

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijai toliau vadovaus Algirdas Reipas

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos (LRATCA) prezidentu dar vienai kadencijai išrinktas Algirdas Reipas, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius. Jis asociacijai vadovaus trečią kadenciją iš eilės.
Prezidento pavaduotoja naujai dviejų metų kadencijai tapo Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro direktorė Jolita Šalkauskienė.

2018 08 27 | Naujienos

Atliekų konteineriai traukia „meniškų“ sielų vandalus

„Atliekų konteineriai labai traukia „meniškos“ sielos žmones, kurie tuos konteinerius išpaišo, o dažniausiai – tiesiog išterlioja tokiomis medžiagomis, kurių konteinerių plovimui naudojamomis priemonėmis neįmanoma nuvalyti“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) Atliekų tvarkymo paslaugų ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas.