Spausdinti

Naujienos

2018 08 23 | Naujienos

Prienų, Jiezno ir Birštono gyventojams dalijami maisto atliekų konteineriai

Prienų, Jiezno ir Birštono gyventojams jau dalinami maisto atliekų konteineriai. Juos gaus individualių namų savininkai. Prienuose iš viso bus išdalinta 620, Jiezne – 219, Birštone – 172 maisto atliekų konteineriai.
Kartu su konteineriais gyventojai gaus ir lankstinukus, kuriuose bus pateikta informacija, kaip šiuos konteinerius naudoti, kokias atliekas į juos mesti. 
 

2018 08 23 | Naujienos

Varėnos, Senosios Varėnos ir Merkinės gyventojams dalijami maisto atliekų konteineriai

Varėnos, Senosios Varėnos ir Merkinės jau dalinami maisto atliekų konteineriai. Juos gaus individualių namų savininkai. Šiuo periodu Varėnoje bus išdalinta 247, Senojoje Varėnoje – 233, Merkinėje – 172 maisto atliekų konteineriai.
Kartu su konteineriais gyventojai gaus ir lankstinukus, kuriuose bus pateikta informacija

2018 08 20 | Naujienos

Rūšiuojant atliekas šeimoje tenka ir pasiginčyti

„Ir rūšiuojame, ir pasiginčijame, kur kokias atliekas mesti“, - prisipažino aloviškė Dalia Janulevičienė, kartu su penkiolikmečiu sūnumi Tautvydu apsilankiusi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) palapinėje, kuri Alovėje vykusios „Armonikierių šventės" metu gelbėjo ir nuo prapliupusio lietaus, ir kvietė susipažinti su regionine atliekų tvarkymo sistema. 

2018 08 20 | Naujienos

Rūšiuojančius merkiniškius erzina ne ten, kur reikia, išmestos atliekos

„Čia viskas pas mus taip yra?“ – stebėjosi ne vienas merkiniškis, išgirdęs ir stenduose išvydęs išsamų Alytaus  regiono atliekų tvarkymo sistemos pristatymą.
Į miestelio šventę „Vienaragio slėnis“ gausiai susirinkusių Merkinės gyventojų laukė ne tik daugybė pramogų, amatininkų mugė, bet ir pažintis su regionine atliekų tvarkymo sistema

2018 08 08 | Naujienos

Kodėl negalima mesti atliekų į naujus konteinerius?

Tokį klausimą pastaruoju metu dažnai užduoda Prienų miesto gyventojai, matydami baigiamus įrengti naujus požeminius konteinerius ir stebėdamiesi, kodėl priėjimai prie jų yra užtverti apsauginėmis juostomis.
„Džiaugiamės Prienų gyventojų noru rūšiuoti atliekas ir naudotis naujais konteineriais.

2018 08 06 | Naujienos

Kaniavos seniūnijoje – nauja didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė

Varėnos rajone pradėjo veikti dar viena didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė. Ji įrengta Kaniavos seniūnijoje Jasauskų kaime.
„Tai - didelis žingsnis į priekį, sukuriantis daug didesnį komfortą ir vietos gyventojams, ir šiose apylinkėse sodybas turintiems žmonėms iš kitų miestų.

2018 08 03 | Naujienos

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną

UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia viešąjį aukcioną parduoti:

1. Pavadinimas: Kompostas.

2. Pagaminimo metai: 2018 metai.

3. Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolas Nr. K-620, pateikti: www.aratc.lt.

2018 08 01 | Naujienos

Akcija „Obuoliukas“ – be obuolių atliekų konteineriuose

Ši vasara lepina kaip reta gausiu obuolių derliumi. Bet juo džiaugiasi ne visi. Kai kuriems sodininkams jis tampa papildomu rūpesčiu, kurio jie atsikrato pačiu netinkamiausiu būdu – surinktus obuolius verčia į mišrių atliekų konteinerius, užteršdami kitas atliekas, nepalikdami joms vietos konteineriuose  ir apsunkindami jų tvarkytojų darbą.

2018 08 01 | Naujienos

Veiverių šventėje - netikėtas pareiškimas: už atliekų tvarkymą mokame per mažai!

„Žmonių mokyti, kaip reikia rūšiuoti atliekas, jau nereikia“, - džiaugėsi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) atstovai, Veiverių seniūnijos vasaros šventėje Prienų rajone pristatę savo įmonės veiklą ir kartu su Pakuočių tvarkymo organizacija (PTO) surengę Spalvų edukaciją vaikams.