Spausdinti

Naujienos

2021 03 19 | Naujienos

Konteinerių ištuštinimo problema sprendžiama – ARATC pasitelkė kitą vežėją

Bendrovei „Ekonovus“ laiku neištuštinus pakuočių atliekų konteinerių Prienuose ir nesureagavus į skirtą baudą ir raginimą nedelsiant ištuštinti konteinerius, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kreipėsi į kitą atliekų vežimo įmonę. Ketvirtadienio popietę atliekos iš perpildytų konteinerių buvo išvežtos.

2021 03 18 | Naujienos

Konteinerių Alytuje bus daugiau: vienur - papildomi, kitur – ir naujos aikštelės

Visiems norisi, kad atliekų konteineriai būtų arti namų, bet ne jų kieme. Todėl surasti jiems visiems tinkamą ir priimtiną vietą nėra lengva. Bet labai stengiantis pavyksta.
Alytaus mieste, savivaldybės parinktose ir su gyventojais suderintose vietose, jau įrengta ir nuo praėjusių metų vasaros eksploatuojama 131 pusiau požeminių konteinerių aikštelė.

2021 03 17 | Naujienos

Atliekų konteinerių laiku neištuštinusiam vežėjui skirta bauda

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro kontrolieriams patikrinimo metu Prienuose aptikus perpildytus ir pagal numatytą grafiką laiku neištuštintus kolektyvinius konteinerius atliekas vežančiai bendrovei „Ekonovus“ skirta bauda.

2021 03 16 | Naujienos

Tekstilės konteinerių toli ieškoti nereikia – yra beveik kiekvienoje gatvėje

Alytuje išplėstas tekstilės atliekų konteinerių tinklas. Įvairiose miesto vietose, kurias parinko Alytaus miesto savivaldybė, pastatyti jau 22 tokie konteineriai. Visi jie yra prie naujai įrengtų atliekų konteinerių aikštelių – kad gyventojams būtų patogu naudotis.

2021 03 15 | Naujienos

Po patikrinimo – vėl bauda „Ekonovus“, ARATC pasitelkė kitą vežėją

Visą savaitgalį Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) kontrolieriai tikrino, ar išvežamos pakuočių atliekos Alytuje, o pirmadienio rytą buvo paskaičiuota ir išrašyta dar viena bauda vežėjui, bendrovei „Ekonovus“.

Taip pat ARATC ėmėsi ir kitų skubių veiksmų problemai spręsti. 

2021 03 15 | Naujienos

Už laiku neišvežtas atliekas – baudos ir raginimas vežėjui

Kelias praėjusios savaitės dienas prie konteinerių aikštelių Alytuje kaupėsi šiukšlės – bendrovė „Ekonovus“ laiku, pagal numatytą grafiką, neišvežė stiklo ir plastiko atliekų.
Už sutartyje numatytų įsipareigojimų nevykdymą  bendrovei už neišvežtas stiklo ir plastiko atliekas priskaičiuota daugiau kaip 2600 eurų bauda ir nurodyta nedelsiant ištuštinti konteinerius.

2021 03 08 | Naujienos

Kviečiame moksleivius dalyvauti rašinių konkurse „Saugau tave, Žeme!”

Saugai žemę, aplinką, save? Papasakok, kaip tą darai! Artėjant žemės dienai Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) ragina susimąstyti, kaip savo kasdiene veikla galime padėti mūsų Žemei, aplinkai išlikti švaresne, saugesne ir kviečia regiono moksleivius dalyvauti rašinių konkurse „Saugau tave, Žeme!”

2021 03 03 | Naujienos

Maisto atliekas Varėnoje ir Senojoje Varėnoje rinks atskirai. Kas keičiasi?

Varėnoje – naujas startas. Nuo kovo vidurio pradedamos atskirai rinkti maisto atliekos iš bendro naudojimo konteinerių, esančių prie daugiabučių namų. Nuo balandžio pradžios maisto atliekos bus atskirai surenkamos ir iš Varėnos bei Senosios Varėnos individualių namų gyventojų.

2021 03 02 | Naujienos

Atliekų reikalai: Kur ir kaip galiu išsiaiškinti mokėjimo pranešimą ir naują atliekų išvežimo grafiką?

Dėl karantino reikalavimų ir atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas, gyventojai visais klausimais informuojami ir aptarnaujami tik nuotoliniu būdu. Geriausia klausimus pateikti elektroniniu paštu info@alytausratc.lt – specialistai parengs ir atsiųs išsamų atsakymą.

2021 02 25 | Naujienos

Atliekų tvarkymo centrų asociacija: neklaidinkite – rūšiavimo konteineriai skirti ne tik pakuotėms

Gyventojai, rūšiuodami atliekas, neretai klysta ne tik dėl to, kad nežino, kur kokias atliekas mesti, bet ir dėl to, kad yra klaidinami. Tokią poziciją išsakė  Lietuvos regioninių  atliekų tvarkymo centrų asociacija (LRATC), reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusius teiginius, kad į rūšiavimo konteinerius turėtų būti metamos tik pakuočių atliekos ir makulatūra.