Spausdinti

Naujienos

2018 07 26 | Naujienos

Puniškiai apie atliekas: bėdų turim, bet rūšiuojam

„Rūšiuojam rūšiuojam“, - lyg susitarę tvirtino į Punioje (Alytaus rajonas) surengtą tradicinę Oninių – Šviežios duonelės šventę atvykę puniškiai ir jų svečiai, kuriuos Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) specialistai kvietė susipažinti su regionine atliekų tvarkymo sistema, išsakyti savo pastebėjimus.

2018 07 26 | Naujienos

Informacija dėl šiūkšlių išvežimo vienkiemiuose Lazdijų rajono savivaldybėje

Lazdijų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Lazdijų rajono vienkiemiuose (sunkiai privažiuojamose valdose) mišrios komunalinės atliekos bus išvežamos papildomai žemiau nurodytomis dienomis:

2018 07 19 | Naujienos

Seirijuose – nauja didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelė

Šalia vieno gražiausiai besitvarkančių Lazdijų rajono miestelių Seirijų baigta įrengti nauja didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelė. Joje iš gyventojų bus nemokamai priimamos buityje susidarančios įvairios stambios ir pavojingos atliekos, kurios negali būti pilamos ar paliekamos prie atliekų konteinerių.

2018 07 17 | Naujienos

Patirtis Šiaurės Italijoje: konteinerių beveik nėra, bet atliekos rūšiuojamos puikiai

Tik maisto atliekoms skirti konteineriai. Daugiau jokių kitų nėra. Bet nėra ir šiukšlių gatvėse. Gyventojai atliekas rūšiuoja atsakingai – ne tik todėl, kad šį procesą nuolat stebi kontrolieriai. Žmonės kontroliuoja ir vieni kitus – mat vieno neišrūšiuotos atliekos akis bado visiems. Ir papildomos išlaidos tenka visiems.

2018 07 04 | Naujienos

Alytuje atsiras naujos atliekų konteinerių aikštelės

Alytuje netrukus bus pradėtos įrenginėti naujos rūšiuojamam atliekų surinkimui skirtos atliekų konteinerių aikštelės. Šiuolaikiškos, galinčios turėti specialius užraktus aikštelės su naujos kartos antžeminiais ir pusiau požeminiais konteineriais atsiras buvusių aikštelių arba kitose gyventojams patogiose vietose prie daugiabučių namų.
 

2018 06 21 | Naujienos

Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu!

Birželio viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Alytaus regiono bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

2018 06 11 | Naujienos

Prienuose pradedamos įrenginėti naujos konteinerinės atliekų aikštelės

Prienuose pradedamos įrenginėti naujos konteinerinės atliekų surinkimo aikštelės, kuriose bus sumontuoti šiuolaikiški požeminiai, pusiau požeminiai ir antžeminiai konteineriai rūšiuojamajam atliekų surinkimui. Jie pakeis jau daugelį metų naudojamus, nusidėvėjusius plastikinius konteinerius. 
 

2018 06 11 | Naujienos

Alytaus gyventojams jau dalijami maisto atliekų konteineriai

Alytaus miesto gyventojams jau pradedami dalinti maisto atliekų konteineriai. Juos gaus 1747 individualių namų savininkai. Kartu su konteineriais jiems bus pateikta ir informacija kaip šiuos konteinerius naudoti, kokias atliekas į juos mesti.
Naujus konteinerius gavusių gyventojų kol kas bus prašoma nekaupti jose atliekų,

2018 05 21 | Naujienos

Pasikeitė vietinės rinkliavos už atliekas įmokų gavėjai ir sąskaitos

Nuo šių metų vasario 1 dienos pasikeitė vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą įmokos gavėjai ir atsiskaitomosios sąskaitos. Įmokų gavėjais tampa regiono savivaldybių administracijos ir įmokos bus mokamos tiesiogiai į jų sąskaitas.

2018 05 18 | Naujienos

Priekabas atliekoms į aikšteles gabenti Alytuje jau galima gauti nemokamai

„Neturiu kuo didelių atliekų nuvežti į aikštelę“, - taip neretai teisinasi gyventojai, senus daiktus, televizorius ar kitus nereikalingus daiktus paliekantys prie komunalinių atliekų konteinerių. Bet nuo šiol išeitis jau yra - didelėms ir kitoms atliekoms iki 550 kg. svorio gabenti Alytuje nemokamai galima gauti automobilio priekabą.