Spausdinti

Naujienos

2018 05 17 | Naujienos

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam Vasara“

Kviečiame aktyvius, veiklius bendruomenių gyventojus tapti aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam Vasara“ ambasadoriais ir kartu kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!
Verta žinoti
Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.

2018 05 14 | Naujienos

Alytaus miesto savivaldybės gyventojų dėmesiui

Birželio mėnesį iš Alytaus miesto savivaldybės gyventojų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos...

2018 05 11 | Naujienos

Griežti Europos reikalavimai atliekų tvarkymui Alytaus regiono nebaugina

Europos Parlamentas nurodė sugriežtinti atliekų tvarkymo reikalavimus šalyse narėse ir iškėlė naujus atliekų perdirbimo bei sąvartynų mažinimo tikslus. Kai kam jie taps nemenku iššūkiu. Kaip jį priims Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras? „Drąsiai”, - nedvejodamas atsako jo vadovas Algirdas Reipas. 

2018 04 23 | Naujienos

Aikštelėse pagamintas kompostas keliauja į lysves ir gėlynus

Pavasaris – įvairių žemės darbų įkarštis, kuriam prasidėjus daugelis ieško būdų ir priemonių pagerinti dirvą. Viena galimybių tą padaryti – pripilti į lysves kokybiško komposto, kurio net nemokamai galima gauti Alytaus regiono savivaldybėse įrengtose žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse.

2018 04 16 | Naujienos

Ekskursiją į sąvartyną pasirinkę alytiškiai buvo maloniai nustebinti

Geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti. Šios patarlės teisingumu įsitikino ir alytiškiai, atsiliepę į Alytaus miesto savivaldybės kvietimą ir dalyvavę jos organizuotoje išvykoje į Alytaus regiono nepavojingų atliekų sąvartyną. Jame apsilankę gyventojai prisipažino, kad tokių modernių technologijų čia tikrai nesitikėjo išvysti.
 

2018 04 06 | Naujienos

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2018 m. balandžio 23 d. Alytaus regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:
  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

2018 04 04 | Naujienos

Skaičiai apie mūsų atliekas: kiek šiukšlinome ir kiek mokėjome?

Kuo geresnis gyvenimas, tuo daugiau atliekų. Skamba gal ir nelabai patraukliai, bet taip jau yra. Jei daugiau vartojame, daugiau visko perkame, tai daugiau ir šiukšliname. Juk visi daiktai anksčiau ar vėliau tampa atliekomis. O jų Alytaus regiono gyventojai pernai pagamino daugiau nei ankstesniais metais.
 

2018 03 26 | Naujienos

Laiku neištuštintas mišrių atliekų konteineris. Kur kreiptis?

Alytaus regione mišrios komunalinės atliekos iš gyventojų yra surenkamos ir išvežamos pagal vežėjų sudarytus ir su savivaldybėmis bei Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru (ARATC) suderintus grafikus. Šie grafikai atliekų turėtojams yra siunčiami kartu su mokėjimo pranešimais bei skelbiami  ARATC svetainėje http://www.aratc.lt/gyventojams/atlieku-surinkimo-grafikai.

2018 03 23 | Naujienos

Vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai siunčiami vieną kartą per metus

Nuo šių metų vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai už komunalinių atliekų surinkimą Alytaus regiono gyventojams yra siunčiami vieną kartą per metus. Anksčiau atliekų turėtojai juos gaudavo du kartus per metus.

Pasak Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo padalinio vadovo  Povilo Turčinavičiaus, taip nuspręsta, siekiant sumažinti mokėjimo pranešimų siuntimo sąnaudas.

2018 03 12 | Naujienos

Teisingai nurodytas įmonės adresas – pačios įmonės reikalas

Pasikeitus įmonės adresui ir kitiems kontaktiniams duomenims, įmonės turėtų nedelsdamos atnaujinti šiuos duomenis Juridinių duomenų registre. Atsakingai besielgiančios įmonės apie tai informuoja ne tik partnerius, bet ir paslaugų teikėjus, taip išvengdamos sumaišties ir nemalonumų dėl nepasiekusių ir laiku neapmokėtų sąskaitų.