Spausdinti

Naujienos

2021 02 24 | Naujienos

Lazdijų rajone keičiasi atliekų vežėjas

Nuo šiol Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje komunalines atliekas išveš UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro šiukšliavežės. Lazdijų rajono savivaldybės tarybos sprendimu, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras šias paslaugas teiks, kol viešojo pirkimo konkurso būdu nepaaiškės naujasis paslaugos teikėjas.

2021 02 23 | Naujienos

Atliekų reikalai: Kada bus galima apsilankyti „Mainukuose“ ?

Taip, nuo kovo mėnesio bus atidaryti rūšiavimo centruose esantys daiktų mainų punktai „Mainukai“. Į juos prašome atnešti jums nereikalingus, bet dar gerus, tolesniam naudojimui tinkamus ar nedidelio remonto reikalaujančius daiktus.

 

2021 02 17 | Naujienos

Atliekų reikalai: Kur mesti stiklainius, indelius, dėžutes su maisto likučiais?

Visus indelius – į pakuočių, maisto likučius - į maisto atliekų konteinerius. Prieš išmetant pakuočių: dėžučių, stiklainių, indelių, butelių švariai išplauti nereikia, tačiau būtina iš jų pašalinti maisto bei skysčių likučius.

Į maisto atliekų konteinerius jokiu būdu negalima mesti stiklainių su uogienėmis, mišrainėmis ar kitais maisto produktais. Šie konteineriai skirti tik maisto bei virtuvės atliekoms.

2021 02 10 | Naujienos

Atliekų išvežimo grafikai derinami su kelių valymo darbais

Dėl apsnigtų, užpustytų, sunkiai pravažiuojamų kelių stringa atliekų surinkimas ir jų išvežimas. Didžiausia problema tai tapo kaimiškose vietose. Jų gyventojai skundžiasi laiku neišvežtomis atliekomis, tačiau to padaryti neįmanoma, nes nėra galimybės prie konteinerių privažiuoti.

Atliekas surenkantys vežėjai kelių nevalo – jų priežiūra rūpinasi savivaldybės.

2021 02 09 | Naujienos

Atliekų reikalai. Kur atsiduria minkšti žaislai ir šventinės širdelės?

Kasmet Valentino dienos proga dovanojama daug širdelių, jomis puoštų minkštų žaislų.

Kur viskas atsiduria vėliau? Kaip ir absoliuti dauguma daiktų – atliekų konteineriuose. Tiesa, širdelėmis puoštų ar šiaip mielai atrodančių žaislų daugelis nesiryžta mesti į konteinerius – palieka juos šalia, vildamiesi, kad kas nors pasiims.

2021 02 05 | Naujienos

Pasikeitė Simno rūšiavimo centro darbo laikas

2021.02.05 - 2021.02.18 dėl techninių nesklandumų nedirbs Simno rūšiavimo centras, todėl gyventojų prašome atliekas pristatyti į kitus rūšiavimo centrus.

2021 02 05 | Naujienos

Kodėl tos konteinerių angos tokios mažos? Kad stabteltume...

Na, o dabar apie konteinerių angas. Tų naujų, modernių atliekų konteinerių angas. Daugeliui jos atrodo per mažos: didelis šiukšlių maišas netelpa, didelės atliekos nelenda. Todėl kažkas, tik, žinoma, ne aš, jas numeta prie konteinerių. Todėl kažkas, tai jau galiu būti ir aš, dėl to supyksta.

2021 02 01 | Naujienos

Pasikūrenę krosnį – nesudeginkite konteinerio

Į kurį konteinerį galima pilti karštus pelenus? Į nė vieną! Juos pirmiausia reikia atvėsinti! Antraip rizikuojate sukelti gaisrą konteineryje ir sudeginti patį konteinerį. Itin aktulau tai yra žiemą, kai šildydami savo namus, žmonės kasdien kūrena krosnis, o išvalę susikaupusius pelenus neša juos į konteinerį.  

2021 01 27 | Naujienos

Atliekų reikalai. Ar būtina ištuštintą individualų konteinerį kiekvieną kartą tempti į savo kiemą?

Visi individualiam naudojimui skirti konteineriai turi būti laikomi jais besinaudojančių gyventojų kiemuose. Prie gatvės ar kelio jie ištraukiami tiktai jų ištuštinimo dieną.

Gatvėje ar prie kelio palikti konteineriai sukelia nepatogumų aplinkiniams: