Spausdinti

Naujienos

2020 11 16 | Naujienos

Kitokia tvarka: prie naujų konteinerių – jokių atliekų ir budintis prižiūrėtojas

Druskininkų savivaldybėje atnaujinamos atliekų konteinerių aikštelės prie daugiabučių namų bus dar tvarkingesnės. Nuo šiol prie konteinerių draudžiama palikti bet kokias didžiąsias atliekas – jas būtina patiems gabenti į rūšiavimo centrus, esančius Druskininkuose, Gardino g. 102, Leipalingyje Vytauto g. 57A, Viečiūnuose Verpėjų g. 26.

2020 11 13 | Naujienos

Informacija daiktų mainų punktų "Mainukas" ir "TikoTiks" centro lankytojams ir gerbėjams

Dėl Covid-19 viruso grėsmės karantino metu nedirbs rūšiavimo centruose esantys daikų mainų punktai "Mainukas" ir daiktų ruošimo pakartotinai naudoti centras "TikoTiks". Šiuo metu lankytojai nebus įleidžiami į Mainukų ir TikoTiks vidų pasiimti daiktų, tačiau atvežtus nereikalingus daiktus priimsime, sutvarkysime ir paruošime tolimesniam naudojimui po karantino. Ačiū!!!

2020 11 09 | Naujienos

Aplinkosauginis konkursas "Gamtai draugiškas Advento kalendorius"

Kviečiame Alytaus regiono švietimo ar kitas įstaigas, bendruomenes, įvairias organizacijas, įmones, bendraminčių grupeles sudalyvauti aplinkosauginiame konkurse "Gamtai draugiškas Advento kalendorius". Kuriant kalendorių, panaudokite antrines tekstilės žaliavas (nereikalingus drabužius, nebenaudojamas senas užuolaidas, staltieses, gobeleno atliekas ir pan.). Jūsų kalendorių lauksime iki lapkričio 29 d. 

 

2020 11 04 | Naujienos

Seni daiktai vėl tarnauja: iš „TikoTiks“ centro – į labdaros organizacijas

Vieną dieną į daiktų paruošimo pakartotiniam naudojimui centrą „TikoTiks“ indų pasiimti užsukę maltiečių atstovai prasitarė, kad vienam jų globotiniui, gyvenančiam socialiniame būste, labai reikėtų šaldytuvo – neturi jo. O juk toks daiktas kiekvienuose namuose būtinas. 

2020 10 30 | Naujienos

Keičiate padangas? Negaiškite laiko rūšiavimo centruose – palikite jas pardavėjams!

Keičiant automobilių padangas, kelią į rūšiavimo centrus (atliekų surinkimo aikšteles) reikėtų pamiršti. Naudojimui nebetinkamas senas padangas palikite ten, kur įsigijote naujas - parduotuvėse ar autoservisuose: visi privalo jas priimti!

2020 10 26 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (KOMPOSTAS)

Skelbiame viešąjį aukcioną parduoti:

Pavadinimas: Kompostas.
Pagaminimo metai: 2020 metai.
Komposto laboratorinių tyrimo rezultatai: tyrimų protokolą Nr. K-824, MA6471 pateikti: www.aratc.lt.
Kiekis: 1500 tonų.

2020 10 26 | Naujienos

Kaip tvarkysime kapus? Mažiau yra geriau

Besibaigiantis ruduo kasmet primena mūsų gyvenimo trapumą ir laikinumą, kurį neišvengiamai pajuntame, lankydami Anapilin išėjusių artimųjų kapus.

Prie jų kaskart einame nešini žvakėmis, gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis, kitomis kapų puošmenomis, manydami, kad taip parodome pagarbą mirusiesiems, kuriems, pripažinkime, tie mūsų žemiški pagarbos ženklai anaiptol nėra svarbūs.

2020 10 20 | Naujienos

Ačiū, kad rūšiuojate maisto atliekas, bet stiklainius meskite atskirai

Maisto atliekų konteineriai nebestovi tušti – gyventojai išrūšiuoja vis daugiau maisto atliekų. Už tai Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras jiems taria nuoširdų ačiū.

Tačiau dar neretai pasitaiko, kad maisto atliekos į jų  konteinerius išmetamos kartu su tara: plastiko pakuotėmis, stiklainiais, kuriuose – uogienių, konservuotų vaisių, daržovių, įvairių mišrainių ar kitų maisto produktų likučiai. Taip daryti negalima.

2020 10 13 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (AUTOMOBILIS NISSAN NOTE)

 UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras skelbia naudoto materialiojo turto viešąjį aukcioną

  • Pavadinimas: keleivinis automobilis M1 kategorijos Nissan Note, raudona spalva.
  • Pagaminimo metai: 2008 metai.
  • Automobilio Nissan Note rida: 208 299 km.
  • Techninė apžiūra iki 2021-10-26.
  • Identifikacijos Nr. SJNFCAE11U1222892.
Automobilio Nissan Note techniniai duomenys: mechaninė pavarų dėžė; priekiniai varantieji

2020 10 12 | Naujienos

Dzūkiškas dosnumas: garantuojame pigią šilumą Kaunui!

Jei kaimynui šilta, tai ir man nešalta! Matyt, taip galvoja ne vienas dzūkas, kurio neišrūšiuotos atliekos jau daugiau kaip pusmetį garantuoja pigią šilumą Kaunui.

Šios atliekos iš Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro technologijų parko kasdien dešimtimis tonų važiuoja į Kauną. Kad būtų sudegintos čia pastatytoje kogeneracinėje jėgainėje, kur gaminama šilumos ir elektros energija.