Spausdinti

Naujienos

2020 08 25 | Naujienos

Duosiu eurą – išvežk mano išmestas atliekas!

Buvo tylus ir šiltas vasaros vakaras. Visi aplink, regis, juo mėgavosi. Susėdusios ant suoliuko prie laiptinės plepėjo senjoros, netoliese stoviniavo vaikus prižiūrinčios mamos, net nosis į telefonus subedę paaugliai ir tie buvo lauke. Tik Algis neramiai dairėsi pro savo buto langą ir laukė, kad tik greičiau sutemtų ir tų žmonių kieme nebeliktų.

2020 08 17 | Naujienos

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijai vadovaus A. Reipas

Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos (LRATCA) prezidentu išrinktas Algirdas Reipas, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro vadovas. Asociacijos vairas jam patikėtas ketvirtą kadenciją iš eilės.  Visus dešimt šalies regioninių atliekų tvarkymo centrų vienijančios LRATCA prezidentas renkamas dviejų metų kadencijai.

2020 08 10 | Naujienos

LRATC prezidentas A. Reipas. Regioniniai centrai tapo kertiniu atliekų tvarkymo sistemos akmeniu

Regioniniai atliekų tvarkymo centrai (RATC) šiandien yra stipriausia ir patikimiausia atliekų tvarkymo sistemos dalis. Jie drąsiai imasi atsakomybės už Europos Sąjungos direktyvinių užduočių bei valstybės atliekų tvarkymo politikos įgyvendinimą ir yra pasiruošę plėsti teikiamų paslaugų spektrą, užtikrindami jų kokybę bei didesnį visos atliekų tvarkymo sistemos skaidrumą.

2020 07 30 | Naujienos

Naudoti daiktai – naujo verslo pamatas. Kodėl gi ne?

„Senas daiktas dažnai būna labai kokybiškas. Paversti jį nauju ir iš to uždirbti – tikrai įmanoma“, - įsitikinusi alytiškė Monika Aziulevičiūtė-Vartavičienė.

Prieš kelias savaites perskaičiusi bendradarbiauti kviečiantį pasiūlymą ji užsuko į Alytaus regiono daiktų mainų centrą „TikoTiks“. Iš jo išėjo nešina senu stalčiumi ir kažkieno išmestu paveikslu. 

2020 07 27 | Naujienos

Nebijokit, jūsų šiukšliadėžių niekas netikrins!

Trys jaunos alytiškės Urtė, Rusnė ir Vakarė kasdien ima elektrinius paspirtukus ir jais važiuoja į darbą. Jų darbo vieta – Alytaus miesto daugiabučiai.  Atvažiavusios prie namo, merginos nušoka nuo paspirtukų. Viena lieka jų saugoti, kitos dvi eina į vidų.

Jos stabteli prie buto durų ir spaudžia skambutį. Už durų pasigirsta žingsniai. Jas atidaręs šeimininkas klausiamai žiūri į merginas.

2020 07 20 | Naujienos

Kaip gimsta šiukšlynai? Negraži istorija

Visai neseniai iš vieno daugiabučio išėjo senelis ir senelė. Senelė abiejose rankose nešė po krepšį šiukšlių, senelis – glėbį senų lentgalių ir didžiulę kartoninę dėžę.

Atėjo jie su savo nešuliais prie atliekų konteinerių. Senelė savo maišiukus sumetė į mišrių atliekų konteinerį.  Senelis nežinojo, į kurį konteinerį lentgalius dėti, tai pastatė prie konteinerių savo dėžę ir sudėjo į ją lentgalius.

2020 07 09 | Naujienos

Alytuje jau dirba aikštelių priežiūros specialistės: kai kas jas stebina

„Tikėjausi, kad bus kitaip. Tikėjausi, kad žmonės bus nusiteikę entuziastingiau – kaip ir aš“, - prisipažino alytiškė Evelina. Vos prieš keletą dienų ji pradėjo dirbti konteinerinių aikštelių prižiūrėtoja. Kai kurių žmonių elgesys jauną moterį stebina ir glumina, tačiau savo entuziazmo ji nepraranda.

2020 07 03 | Naujienos

Atliekų konteineriai - mokslininkų akiratyje: kaip viską rinkti ir tvarkyti?

Atliekos niekada nelieka be dėmesio. Vieni piktinasi, kad jas reikia tvarkyti, kiti domisi, kaip tą daryti ir kokių priemonių imtis, kad atliekų surinkimo vietos netaptų vabzdžių veisyklomis. Tuo domėjosi ir Gamtos tyrimų centro mokslininkai,  atlikę studiją ir pateikę rekomendacijas, kaip  mažinti vabzdžių vystymąsi individualiuose ir kolektyviniuose atliekų konteineriuose.

2020 06 30 | Naujienos

DĖL AUKCIONO SKELBIMO (NAFTOS GAUDYKLĖ)

Skelbiame nepilnos komplektacijos materialiojo turto viešąjį aukcioną.
Pavadinimas: paviršinių nuotekų valymo įrenginio horizontali naftos gaudyklė su smėliagaude.

  • Modelis: NGP-S-3
  • Pagaminimo metai: 2005 metai.
  • Horizantalios naftos gaudyklės skersmuo 1500 mm, ilgis 2950 mm.