Spausdinti

Naujienos

2020 06 30 | Naujienos

Alytuje - darbas jaunimui, norinčiam skleisti ekologines idėjas

Ekologinės idėjos šiuo metu „ant bangos“. Bet visos idėjos realiai naudingomis tampa tik jas įgyvendinus. Tą padaryti ir kviečia Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), visuomet ieškantis paprastų ir patrauklių bendravimo su visuomene formų.

2020 06 26 | Naujienos

Norite dirbti „reindžeriu“? Yra pasiūlymas!

Alytuje įrengtose konteinerinėse aikštelėse netrukus vėl pradės budėti „reindžeriai“.  Taip neoficialiai vadinami  aikštelių priežiūros specialistai, kurie nuo šiol dirbs ne epizodiškai, kaip anksčiau, o nuolat.  

Alytuje bus įdarbinti du aikštelių priežiūros specialistai, kurie rūpinsis tvarka aikštelėse ir kontroliuos, kaip gyventojai  rūšiuoja atliekas, ar vežėjai laikosi atliekų išvežimo grafikų, informuos apie perpildytus konteinerius.

2020 06 23 | Naujienos

O kur dėsit senus konteinerius?

Kur dėsit tuos konteinerius? Kam reikėjo juos keisti? Tokius klausimus uždavinėja ne vienas gyventojas, pamatęs, kad iš daugiabučių kiemų išvežami senieji atliekų konteineriai. 

Atidžiau į juos pasižiūrėjus, klausimas, kodėl reikia šiuos konteinerius keisti, daugeliui nebekiltų, nes atsakymas akivaizdus: šie konteineriai paseno.

2020 06 15 | Naujienos

Alytų palieka senieji atliekų konteineriai – jie savo jau atitarnavo

Daugiau kaip 20 metų Alytuje stovėję plastikiniai atliekų konteineriai užleidžia vietą naujiems – modernaus dizaino, pusiau požeminiams, šiuolaikiškų galimybių. Senieji atsisveikina.

„Aš – senas konteineris. Stovėjau prie jūsų namų daugiau kaip dvidešimt metų.

2020 06 15 | Naujienos

Mūsų gyvenimo vaizdai. Sunkiausia pakeisti save!

Jonas buvo piktas. Nuo pat ryto susinervino. Atsikėlęs, kaip visada išėjo į balkoną pasidairyti. Nors ir nelabai aukštai, ketvirtame aukšte, gyveno, bet ne tik savo –  dar kelių aplinkinių daugiabučių kiemus matydavo ir laisvu metu mėgdavo juos žvilgsniu tyrinėti.

2020 06 09 | Naujienos

Užkirskime kelią netvarkos virusui!

Išrūšiuokime atliekas ir bus švaru: širdžiai miela ir akiai gražu! Kaip?

Maisto atliekos. Mesti vaisių bei daržovių likučius, pavyzdžiui, bulvių lupenas, bananų, apelsi­nų žieves, arbatos tirščius bei pakelius, kavos tirščius ir jų filtrus, riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių (išskyrus pakuotes), popierinius rankšluosčius ir pan.

2020 06 02 | Naujienos

Kur dėti maisto atliekas, jei neturi jų konteinerio?

Vieni lengviau, kiti sunkiau, bet visi pratinamės naudotis maisto atliekų konteineriais. Iš pradžių nedraugiškai sutikti, jie tampa vis labiau naudojami: tie, kas bent sykį pabando rūšiuoti maisto atliekas, to daryti jau nesiliauja – nauji įpročiai atsiranda pakankamai greitai. Juolab, pamačius, kad ir aplinkiniai rūšiuoja.

2020 06 02 | Naujienos

Pradeda veikti naujos atliekų konteinerių aikštelės. Būkime tvarkingi!

Nuo birželio 1 dienos Alytuje pradeda veikti daugiau kaip 70 eksploatacijai paruoštų naujų atliekų konteinerių aikštelių, įrengtų prie Alytaus daugiabučių namų.  

Gyventojai gali naudotis ir atliekos bus surenkamos iš tų aikštelių, kurios yra visiškai sutvarkytos, prie jų įrengti informaciniai stendai, nebevyksta jokie darbai, yra patraukti senieji konteineriai.

2020 05 25 | Naujienos

Atliekos iš Alytaus daugiabučių netrukus keliaus į naujus konteinerius

Nuo birželio 1 dienos pradedami aptarnauti nauji pusiau požeminiai ir antžeminiai konteineriai, įrengti prie Alytaus miesto daugiabučių namų. Juos, kaip ir iki šiol, aptarnaus bendrovė „Ekonovus“, o alytiškiai, prie kurių namų jau yra įrengtos naujos konteinerių aikštelės, galės naudotis moderniais ir patogiais konteineriais.

Šiuo metu jau įrengta ir eksploatacijai paruošta daugiau kaip 60 konteinerinių aikštelių. Jų skaičius kasdien auga – naujos aikštelės intensyviai įrenginėjamos visose tam numatytose vietose.