Spausdinti

Aplinkosauginio švietimo konkursas "KITA FORMA"

Paskelbta: 2018-09-13

VšĮ „RV Agentūra“ šeštus metus iš eilės visoje Lietuvoje organizuoja "Kita forma" konkursą. Šis aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas visoms švietimo ir ugdymo įstaigoms.

Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai, namų ir  interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.) pagaminti iš įvairiausių nebereikalingų medžiagų, daiktų ar jų dalių.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ekologinį sąmoningumą, mažinti vartojimą, skatinti juos priimti gamtai draugiškus sprendimus, plėsti kūrybinį akiratį, atrasti naujas formas ir idėjas bei panaudojus netikėtas medžiagas (antrines žaliavas) suteikti progą atgimti daiktams, kurie dar gali būti ne kartą panaudojami bei atstoti naujus pirkinius.

Maloniai kviečiame Jūsų savivaldybę prisidėti prie konkurso viešinimo ir kvietimu pasidalinti su savo savivaldybės mokyklomis bei patalpinti savo internetinėse svetainėse kvietimą ir konkurso nuostatus.

Čia rasite konkurso nuostatus, konkurso plakatą bei oficialų kvietimą.

Konkursas vyksta ir darbai priimami nuo 2018 m. rugsėjo 10 dienos iki 2018 m. spalio 21 dienos 00:00 val. Dalyvio anketą pildykite paspaudę šią aktyvią nuorodą ir vadovaudamiesi joje pateikta informacija: https://goo.gl/forms/UyoMy8zCOPvzenC82