Gamybiniai padaliniai

Gamybiniai padaliniai
Bendrieji kontaktai
I-IV 8.00 – 17.00, V 8.00 – 15.45
Pertrauka: 12.00 - 12.45

Aplinkosauginio ugdymo ir pakartotinio naudojimo padalinys

Vadovė
Agnė Jučienė
El. p. agne.juciene@alytausratc.lt 
Tel. (8 659) 81 933

Aplinkosauginio ugdymo specialistė
Vaida Undzėnienė
El. p. vaida.undzeniene@alytausratc.lt        
Tel. (8 618) 61 645

Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinys

Padalinio vadovas
Martynas Krasauskas

El. p. martynas.krasauskas@alytausratc.lt

Padalinio vadovo pavaduotoja
Rasa Opolskienė
El. p. rasa.opolskiene@alytausratc.lt

Kokybės inspektorius
Algimantas Dirsė

El. p. algimantas.dirse@alytausratc.lt

Kokybės inspektorius
Tomas Balzeris
El. p. tomas.balzeris@alytausratc.lt

Specialistė paslaugų organizavimui
Vaida Džervienė

El. p. vaida.dzerviene@alytausratc.lt

Specialistė paslaugų organizavimui
Eglė Zalieckienė
El. p. egle.zalieckiene@alytausratc.lt

Bendrieji padalinio kontaktai: Vilniaus g. 31, 62112, Alytus
Tel. (8 315) 72 842
Darbo laikas: I-IV 8.00 – 17.00, V 8.00 – 15.45
Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45

Inžinerinio aprūpinimo, tiekimo ir plėtros padalinys

Padalinio vadovė
Gražina Meržvinskienė
El. p. grazina.merzvinskiene@alytausratc.lt

Darbo saugos ir priešgaisrinės saugos inžinierius
Deivydas Palačionis
El. p. deivydas.palacionis@alytausratc.lt 

Technikos inžinierius
Evaldas Dauknys
El. p. evaldas.dauknys@alytausratc.lt

Inžinierė - energetikė
Aušra Bružienė
El. p. ausra.bruziene@alytausratc.lt 

Rūšiavimo centrų veiklos organizavimo padalinys

Padalinio vadovas
Linas Brazauskas
El. paštas: linas.brazauskas@alytausratc.lt
                                           

Takniškių atliekų tvarkymo technologijų padalinys

Vadovas
Andrius Jučas
El. paštas: andrius.jucas@alytausratc.lt

Atliekų priėmimo operatoriai
Tel. (8 315) 50 331

Transporto ir konteinerių eksploatavimo padalinys

Padalinio vadovas
Janis Laurinaitis
El. p. janis.laurinaitis@alytausratc.lt

Konteinerių priežiūros inžinierius
Vitas Klimas
El. p. vitas.klimas@alytausratc.lt 

Logistikos specialistas
Egidijus Krickas
El. p. egidijus.krickas@alytausratc.lt