Naujiena

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui – auditorių įvertinimas ir ISO sertifikatai

2023 10 05

Didžiausia regione atliekų tvarkymo įmonė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras gavo ISO 9001 (Kokybės) ir 14001 (Aplinkos apsaugos) vadybos sistemos sertifikatus. Auditą atlikusios nepriklausomos sertifikavimo įstaigos išduoti sertifikatai patvirtina, kad įmonėje įdiegta vadybos sistema atitinka visus kokybės ir aplinkosaugos kokybės standartų reikalavimus.

Sertifikatai išduoti, įvertinus bendrovės veiklą šiose srityse: atliekų surinkimas, laikinas saugojimas,  atliekų tvarkymas ir šalinimas bei kita atliekų tvarkyba, konsultacinė verslo ir valdymo veikla.

„Jūsų įmonėje pamačiau tai, ką svajojau pamatyti, lankydamasis kitose panašia veikla užsiimančiose įmonėse ir galvodamas, ar yra vieta, kur švariai tvarkomos atliekos. Taip tvarkingai, kaip pas jus, dar nebuvau matęs“, - ARATC auditavimo metu sakė auditorius Šarūnas Abramavičius, linkėdamas įmonei neprarasti lyderių pozicijos savo veiklos srityje.

Sertifikavimo išvadose pažymima, kad įmonės valdymo filosofija ir vertybinės nuostatos  grindžiamos ir yra realiai įgyvendinamos siekiant tinkamai suprasti klientų poreikius ir lūkesčius bei siekti juos nuolat patenkinti.

„Gauti sertifikatai yra reikšmingas mūsų veiklos įvertinimas, kuris labai svarbus ir įmonės darbuotojams, ir mūsų partneriams bei akcininkams, įmonei keliantiems aukštus kokybės ir efektyvaus išteklių naudojimo reikalavimus“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras pagal Aplinkos apsaugos standartą ISO 14001 sertifikuojamas nuo 2008 metų, pagal ISO 9001 – nuo 2020 metų.