Naujiena

Alytiškiai elektroninius mokėjimo pranešimus jau gavo, popieriniai – pakeliui

2023 02 14

Alytaus miesto gyventojams jau siunčiami vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai. Pirmieji juos gavo užsisakiusieji pigiau kainuojančius elektroninius pranešimus. Tą padaryti galima bet kuriuo metu prisijungus prie vietinės rinkliavos savitarnos sistemos https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/.

Kitą savaitę alytiškius pasieks ir paštu siunčiami mokėjimo pranešimai.

Šiemet atliekų mokėtojai pranešimus gaus dviem būdais: jie siunčiami atskirai mokėtojo nurodytu elektroniniu paštu ir  patalpinami mokėjimo platformos „Viena sąskaita“ paskyroje, kartu su Alytaus šilumos tinklų ir „Dzūkijos vandenų“ sąskaitomis.

Paštu siunčiami mokėjimo pranešimai bus viename voke kartu su Alytaus šilumos tinklų ir bendrovės „Dzūkijos vandenys“ sąskaitomis.

Vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai siunčiami vieną kartą per metus!

Sumokėti vietinę rinkliavą galima įprastai, t.y. taip, kaip darėte iki šiol – per elektroninę bankininkystę, įmokas už paslaugas priimančiose vietose, arba nemokamai platformoje www.vienasąskaita.lt. Atsiskaitymo būdą pasirenka pats rinkliavos mokėtojas.

Vietinę rinkliavą galima mokėti dalimis, kiekvieną ketvirtį, arba sumokant visą sumą iš karto. Asmenims, sumokantiems iš karto už visus metus ir atsisakantiems popierinių mokėjimo pranešimų, savivaldybės yra numačiusios lengvatas, kurios pritaikomos apskaičiuojant kitų metų rinkliavą. 

Individualių namų gyventojams kartu su spausdintais pranešimais siunčiami ir atliekų surinkimo grafikai.

Grafikai taip pat skelbiami Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro svetainėje https://www.aratc.lt/atlieku-surinkimo-grafikai/.