Naujiena

Alytuje duris atvėrė naujas klientų aptarnavimo centras

2023 02 23

Dzūkijos sostinėje pradėjo veikti klientų aptarnavimo centras „Mano Alytus". Jį įkūrė trys komunalinių paslaugų įmonės: Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, Alytaus šilumos tinklai ir "Dzūkijos vandenys".

Adresu Pulko g. 1, Alytuje įsikūrusiame centre bus aptarnaujami visų šių įmonių klientai.

"Mes labai norėjome, kad toks centras atsirastų, nes įstaigos buvo išsimėčiusios dideliu atstumu ir žmonėms buvo nepatogumų. Centras pradeda dirbti su trimis įstaigomis, bet tikiuosi, kad ateityje jų čia bus ir daugiau", - sakė į centro atidarymą atvykęs ir kartu su jį įkūrusių įmonių vadovais simbolinę juostelę perkirpęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Beje, jis tapo ir pirmuoju Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras klientu naujame centre - meras užsisakė elektroninį mokėjimo pranešimą

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras direktorius Algirdas Reipas padėkojo partneriams už bendradarbiavimą, pastebėdamas, kad atliekų tvarkymo, kaip komunalinės paslaugos, svarba nuolat auga.

"Tikimės, kad centras sėkmingai veiks, sukurs pridėtinę vertę ir taps paskata panašius centrus kurti kitose savivaldybėse", - kalbėjo ARATC vadovas.

Klientų centro "Mano Alytus" atidaryme dalyvavo Alytaus miesto vicemerai Jurgita Šukevičienė ir Povilas Labukas, jo veiklą pristatė Alytaus šilumos tinklų direktorius Mindaugas Neverdauskas ir bendrovės "Dzūkijos vandenys" vadovas Jurijus Červiakovskis.