Naujiena

„Atliekų kultūra“ egzamino nugalėtojams – ARATC padėkos ir dovanos

2024 05 31

„Kiekvienas jūsų savo elgesiu ir žiniomis kuriate atliekų tvarkymo kultūrą Todėl ir apdovanojimams jus pakvietėme į kultūros įstaigą – Alytaus miesto teatrą“, - sveikindamas egzamino „Atliekų kultūra“ nugalėtojus sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Aurimas Uldukis.

Geriausiai egzaminą išlaikiusiems dalyviams iš mūsų regiono savivaldybių jis įteikė ARATC įsteigtus prizus, visi dalyviai buvo pakviesti dalyvauti Alytaus teatro aktorės Onos Gudaitytės vedamoje edukacijoje „Grimo paslaptys“.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras yra egzamino „Atliekų kultūra“ partneris. Egzaminą regione laikė 1338 gyventojai iš septynių Alytaus regiono atliekų tvarkymo sistemą kuriančių savivaldybių. Septyniolika jų teisingai atsakė į visus savo grupės klausimus!

Daugiausia nugalėtojų buvo 1-4 klasių grupėje, kurios dalyviai turėjo atsakyti į penkiolika klausimų. Į visus dvidešimt 11 klasės moksleivių ir vyresnių dalyvių grupės klausimų teisingai atsakė vienintelė egzamino dalyvė - Alytaus regiono atliekų tvarkymo Aplinkosaugos valdymo ir planavimo padalinio atliekų tvarkymo specialistė Ernesta Stakvilevičienė.

Egzaminas „Atliekų kultūra“, kurį organizuoja Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras, surengtas jau penktą kartą. Šiemet visoje Lietuvoje jį laikė daugiau kaip 16 tūkst. dalyvių.

 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.