Naujiena

Išgirsk pavasarį bundančios žemės balsą – sukurk jai paveikslą

2020 02 24

Pavasaris - žemės ir visos gamtos nubudimo metas. Jį pasitinkant Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras kviečia įsiklausyti į aplinką ir save, pažadinti savo kūrybiškumą ir dalyvauti aplinkosauginių paveikslų  konkurse „Išgirsk Žemės balsą“.

Konkurse kviečiami dalyvauti Alytaus regiono 5-12 klasių moksleiviai. „Laukiame jų paveikslų, sukurtų panaudojant  įvairias atliekas, pvz. tekstilės atraižas, nereikalingas sagas, stiklo, keramikos šukes, senus laikraščius bei žurnalus, kosmetikos - nagų lako, akių šešėlių, lūpdažių – ir kitų likučius“, - sako ARATC Aplinkosauginio ugdymo ir pakartotinio naudojimo padalinio vadovė Agnė Jučienė.

Konkurso organizatoriai viliasi, kad paveikslų kūrimas naudojant netradicines technikas, bus ne tik proga pasireikšti moksleivių kūrybiškumui, bet ir paskata susimąstyti apie savo vartojimo įpročius bei dar viena galimybė bei paskatinimas tausoti gamtą.

Sukurtų paveikslų nuotraukas iki kovo 13 d. reikia atsiųsti adresu agne.juciene@alytausratc.lt. Prie nuotraukų turi būti nurodyta paveikslo sukūrusio asmens vardas, pavardė, grupės/įstaigos pavadinimas (jei paveikslą kuria autorių grupė), kontaktai bei trumpas aprašymas, kokios medžiagos buvo panaudotos paveikslui sukurti.

Atsiųstus paveikslus įvertinusi vertinimo komisija išrinks tris konkurso laimėtojus, kurie bus paskelbti kovo 20-ąją, minint Pasaulinę Žemės dieną. Nugalėtojas bus įteikti prizai iš vietinių gamintojų produkcijos, o paveikslai pakabinti pakartotinio daiktų paruošimo naudoti „TikoTiks“ centre.

Paveikslų konkurso  „Išgirsk Žemės balsą“ nuostatai skelbiami čia.