Naujiena

Kaip elgtis atliekų tvarkymo technologijų parke?

2021 08 30

Takniškių atliekų tvarkymo technologijų parkas – didžiausia atliekų tvarkymo vieta Alytaus regione. Kasdien čia lankosi daugybė žmonių, atvežančių savo ar kitų surinktas atliekas, atvykstančių kitais reikalais.

Greitis technologijų parko teritorijoje yra ribojamas, o atliekas  reikia nuvežti ir palikti operatoriaus nurodytoje vietoje. Ją rasti padeda ir parko prieigose pastatytas teritorijos planas su sužymėtais objektais bei visoje teritorijoje sustatytos rodyklės.

Tačiau – kai kas nemato nei ženklų, nei rodyklių! Po parko teritoriją važinėja tokiu greičiu, lyg dalyvautų ralio varžybose ir blaškosi, nekreipdami dėmesio į aiškiai matomas rodykles.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Darbo saugos ir priešgaisrinės saugos inžinierius Deivydas Palačionis primena, kad parke būtina laikytis taisyklių, užtikrinančių jame besilankančių, čia dirbančių žmonių bei technikos saugumą.    

Technologijų parko teritorijoje draudžiama:

vaikščioti be lydinčio darbuotojo,

savavališkai eiti į pavojingas zonas ir būti jose,

rūkyti tam neskirtose vietose.

Neblaivūs lankytojai ar paslaugų teikėjai į parko teritoriją neįleidžiami.

Transporto judėjimo zonoje privaloma laikytis Kelių eismo taisyklių. Didžiausias leistinas greitis parko teritorijoje – 10 km/h.

Nesilaikantys šių taisyklių asmenys nedelsiant išprašomi iš įmonės teritorijos bei patalpų.