Naujiena

Lazdijų rajone keičiasi atliekų vežėjas

2021 02 24

Nuo šiol Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje komunalines atliekas išveš UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro šiukšliavežės. Lazdijų rajono savivaldybės tarybos sprendimu, UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras šias paslaugas teiks, kol viešojo pirkimo konkurso būdu nepaaiškės naujasis paslaugos teikėjas.

Paskirtasis mišrių komunalinių ir maisto atliekų surinkimo bei vežimo paslaugų teikėjas darbuotis pradės jau nuo antradienio, t. y. vasario 23-osios. Baltos spalvos šiukšliavežės atliekas surinks ir išveš pagal iki šiol galiojusius grafikus, kurie nežymiai gali būti pakoreguoti balandžio mėn.  

Lazdijų rajono savivaldybės administracija tikisi,  kad su kolegomis iš Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro iki šiol iškildavusias atliekų išvežimo problemas pavyks išspręsti.  Ir toliau bus ieškoma efektyviausių būdų, kaip atliekų išvežimo procesus tobulinti, kad ši paslauga būtų pigesnė bei patogesnė gyventojams bei atitiktų aplinkos apsaugos ir ekologijos poreikius.

Siekiant, kad buitinių atliekų išvežimas būtų sklandus, Lazdijų ir Veisiejų miestuose bei kitose gausiau gyvenamose savivaldybės vietose, prašoma nepalikti automobilių tokiose vietose, kurios trukdytų šiukšliavežėms manevruoti ar ištuštinti konteinerius.   

Savivaldybės gyventojai daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą ir rūšiavimą gali sužinoti apsilankę UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras svetainėje internete: www.aratc.lt. Atliekų išvežimo klausimais reikėtų kreiptis telefonu 8-659-93703, o dėl sąskaitų, apmokėjimo bei lengvatų reikėtų skambinti tel. 831852300.

Pakuočių atliekas (popierių, stiklą ir plastiką) ir toliau veš UAB „Ecoservice projektai“ šiukšliavežės, todėl kviečiame rūšiuoti ne tik komunalines atliekas, bet ir pakuotes.