Naujiena

Pakuočių atliekų surinkimas Prienuose vėluoja dėl techninių nesklandumų – problema sprendžiama

2021 07 20

Praėjusios savaitės pabaigoje Prienų rajone turėjo būti vežamos individualių namų gyventojų surinktos pakuočių atliekos. Tačiau nemažai konteinerių liko neištuštintų.

Kaip paaiškėjo, tai įvyko dėl techninių nesklandumų – sugedo atliekas Prienų rajone vežančios bendrovės „Ekonovus“ automobilis.

„Apie kilusią problemą informavę vežėjo atstovai pranešė, kad dėl automobilio gedimo negali pagal grafiką ištuštinti pakuočių atliekų konteinerių, tačiau patikino, kad problema yra sprendžiama ir pakuočių atliekos iš individualių konteinerių bus surinktos ir išvežtos artimiausiu metu“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas.

Jeigu tai nebus padaryta, vežėjui bus taikomos sutartyje numatytos sankcijos.

ARATC atsiprašo gyventojų už laikinus nepatogumus ir prašo pakuočių konteinerius, kurie pagal grafiką turėjo būti tuštinami liepos 16-17 dienomis, palikti ištrauktus prie kelio – vežėjui nepavykus operatyviai išspręsti problemos, jų ištuštinimu pasirūpins Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, surasdamas kitą vežėją arba atliekas išveždamas pats.  

Kilus klausimų dėl konteinerių ištuštinimo, prašome kreiptis į bendrovę „Ekonovus“ tel. 8 319 75599 arba ARATC tel. 8 659 31803.