Naujiena

Reikia konteinerio? Pasikeitė adresas? Kreipkitės į atliekų tvarkymo centrą

2021 10 22

Neturite atliekų konteinerio?

Norite pasikeisti turimą į didesnį ar mažesnį?

Pasikeitė adresas, kuriuo norite gauti vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimus?

Visais šiais klausimais kreipkitės į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą info@alytausratc.lt, tel. 8 315 72842, mob. tel. 8 658 60312.

Nuo rugpjūčio mėnesio Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse pasikeitė atliekų mišrių ir maisto atliekų vežėjas. Paskelbus informaciją apie tai, daugelis gyventojų įvairiais klausimais ėmė kreiptis į įmonę „Kauno švara“. Tačiau ji yra atsakinga tik už maisto bei mišrių atliekų išvežimą. Pakuočių atliekas Birštono ir Prienų savivaldybėse renka ir veža „Ekonovus“.

Į šias įmones reikia kreiptis tik su atliekų išvežimu susijusiais klausimais. Kitais atvejais skambinkite į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą.

Primename, kad į maisto atliekų konteinerius reikia mesti popierinius rankšluosčius, popierines servetėles, riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių, arbatos tirščius bei pakelius, kavos tirščius ir jų filtrus, vaisių bei daržovių likučius, pavyzdžiui, bulvių lupenas, bananų, apelsi­nų žieves, kambarinius augalus ir jų dalis bei visų naudojimui netinkamų maisto produktų likučius.