Naujiena

Soduose liepsnojo keturi konteineriai – įtariamas padegimas

2022 03 16

Pirmadienio naktį ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą Alytaus rajone esančioje „Nemuno“ sodų bendrijoje – degė bendrijos prieigose įrengti požeminiai atliekų konteineriai.

Ugniagesiams apie gaisrą pranešta apie trečią valandą nakties. Jiems atvykus į įvykio vietą konteineriai liepsnojo atvira ugnimi.

Gaisrą pavyko operatyviai lokalizuoti, ugnis neišsiplėtė. Gaisro metu sudegė visi keturi požeminiai konteineriai, nepataisomai apgadintas šalia stovėjęs kubinis konteineris, apdegė informacinis stendas, suniokota visa konteinerių aikštelė. 

Įtariama, kad konteineriai  galėjo būti buvo padegti tyčia. Įvykio aplinkybes tiria Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Prie sudegusios konteinerių aikštelės yra įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Jos užfiksuoti duomenys perduoti policijos pareigūnams.

Sugadinto turto vertė siekia daugiau kaip 8 tūkst. eurų. Turtas buvo apdraustas, konteinerių aikštelė bus sutvarkyta, bet tokiais veiksmais keliama didžiulė grėsmė žmonių, jų turto, aplinkos saugumui. Atsakingas mąstymas ir elgesys šiandien yra ypatingai svarbūs.