Naujiena

„Susidubliavę“ mokėjimo pranešimai: ką daryti gavus ir elektroninį, ir spausdintą?

2024 03 26

„Mokėjimo pranešimą už atliekų tvarkymą man atsiuntė elektroniniu paštu, o vėliau gavau ir spausdintą pranešimą. Ką daryti? Ar reikės mokėti antrą kartą?“ – teiraujasi nemažai Druskininkų savivaldybės rinkliavos mokėtojų.

Jeigu rinkliavą jau sumokėjote, antrą kartą to daryti tikrai nereikia, o į gautą spausdintą mokėjimo pranešimą nekreipkite dėmesio.

Įprastai gyventojams yra siunčiamas vienas mokėjimo pranešimas paties rinkliavos mokėtojo pasirinktu būdu: elektroninis arba spausdintas. Spausdinto mokėjimo pranešimo siuntimas užtrunka gerokai ilgiau. Jo  nesulaukę kai kurie rinkliavos mokėtojai kreipėsi į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rinkliavos specialistus, prašydami atsiųsti elektroninius pranešimus. Jų prašymai buvo patenkinti. O vėliau žmones pasiekė ir ilgokai pas juos keliavę spausdinti mokėjimo pranešimai.

Kad mokėjimo pranešimai nesidubliuotų, nereikėtų nerimauti jų laukiant ir būtų mažinamos kiekvieno jūsų ir visų rinkliavos mokėtojų išlaidos, raginame užsisakyti elektroninius mokėjimo pranešimus ir atsisakyti spausdintų.

Druskininkų savivaldybės gyventojai tą gali padaryti paskambinę rinkliavų administravimo specialistei tel. numeriu 370 670 79450, parašę elektroniniu paštu nijole.botyriene@alytausratc.lt, o kiekvienas rinkliavos mokėtojas užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą gali užsisakyti, prisijungęs prie vietinės rinkliavos savitarnos svetainės https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/.

Svarbu! Nurodyti veikiantį, naudojamą asmeninį elektroninio pašto adresą ir atsisakyti spausdintų mokėjimo pranešimų siuntimo!