Naujiena

TikoTiks centras ir Takniškių kompostavimo aikštelė dirbs ir šeštadienį. Užsukite!

2021 04 22

Kai viskas aplink atgyja, nesnaudžia ir Takniškių kaime Alytaus rajone įsikūręs pakartotinio daiktų naudojimo centras „TikoTiks“ – jis pradeda dirbti ir šeštadieniais. Startas – jau šį šeštadienį, balandžio 24 dieną. Darbo laikas – nuo 9 iki 15 val. Be kitų daiktų čia bus galima įsigyti ir nedideliais kiekiais supakuotų komposto granulių, skirtų dirvožemiui pagerinti bei augalams mulčiuoti.

Šeštadieniais pradeda dirbti ir Takniškių kaime esanti kompostavimo aikštelė, kurioje už patrauklią kainą galima įsigyti aukštos kokybės komposto. Kompostavimo aikštelės darbo laikas – nuo 8 iki 16 val.  

Balandžio ir gegužės mėnesiais kompostavimo aikštelė dirbs kiekvieną šeštadienį. „TikoTiks“ centras – kas antrą, bet atsižvelgiant į lankytojų srautus ir susidomėjimą jo darbo grafikas gali būti koreguojamas.

„Darbą šeštadieniais pradedame atsižvelgdami į gyventojų pageidavimus. Daugelis žmonių, norinčių pasiieškoti reikalingų daiktų, pirmenybę teikiančių ne naujiems, o naudotiems, neturi galimybės to padaryti darbo metu“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Aplinkosauginio ugdymo ir pakartotinio naudojimo padalinio vadovė Agnė Jučienė.

Komposto granulės

 „TikoTiks“ centre yra įrengtos dvi erdvės. „Mainuko“ zona – tai keitimosi daiktais vieta, kur penkis vienetus naudotų daiktų galima pasiimti nemokamai. Imant daugiau taikomas minimalus 2 eurų mokestis. Čia galima palikti ir savo atneštus daiktus.

Kita erdvė – tai „TikoTiks“ krautuvėlė, kurioje už simbolinę kainą parduodami sutvarkyti, sutaisyti, išvalyti naudoti daiktai: drabužiai, elektros elektronikos prekės, žaislai ir daugybė kitų.

„Kviečiame visus bent kartą apsilankyti „TikoTiks“ centre ir įsitikinti, kad tikrai nebūtina skubėti pirkti naujų daiktų – daugybę jums reikalingų galite rasti tarp naudotų, juos pasiimti ir papildomai neapkrauti mus supančio pasaulio“, - kalbėjo A. Jučienė. 

„TikoTiks“ centre surenkami ir tvarkomi daiktų mainų punktuose „Mainukas“ bei tekstilės konteineriais surinkti daiktai. 

"TikoTiks" centras ir Takniškių kompostavimo aikštelė randasi šiuo adresu:

Karjero g. 2A, Takniškių k., Alovės sen., Alytaus r. 

Google Maps: https://goo.gl/maps/NZEE1pBwtabizzGf8

Visuose rūšiavimo centruose veikiantys „Mainukai“ taip pat dirba ir šeštadieniais. Mainykimės!

"Mainukų" adresus rasite čia (žiūrėti Rūšiavimo centrų veiklos organizavimo padalinys).

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

ARATC nuotr. „TikoTiks“ centre – didžiulė naudotų daiktų pasiūla, čia galima įsigyti  ir komposto granulių.